Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romerike O-weekend, Romerikssprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romerikssprinten
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 20 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Julie Hvideberg MoerRaumar Orientering209886
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Wilma TorbiörnssonUllensaker OL212921
Sjur Solli WilhelmsenOppsal Orientering
Simen ÅnensenOppsal Orientering207827

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Helene ScheeleNydalens SK211807
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Live ArntzenRaumar Orientering189841
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orientering175070
Marie ScheeleNydalens SK157485

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Oda ScheeleNydalens SK224243
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering501170
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Katrine BakkeFossum IF89476
Monica BerglundRingerike OL182073
Heidi BernerFossum IF207831
Marit B. EithunNittedal OL192163
Britta FismenFossum IF79825
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Sindre Moe LandénGjerdrum OL211806
Eskil OlaussenKlubbløs501517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Alexander SlettenRaumar Orientering195876
Jonas TeksumGjerdrum OL212623
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Odin FismenFossum IF152306
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Herman Hvideberg MoerRaumar Orientering203560
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering217690

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Tobias EspedalNydalens SK153554
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering212626
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Herman BrunborgNittedal OL190333
Peter GisholtFossum IF198904
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Rune BrunborgNittedal OL160170
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Tarjei HoloFossum IF203231
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BerglundRingerike OL71663
Anders FlågenHeming Orientering411539
Einar GisholtFossum IF226659
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Christian JomaasFossum IF191345
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Christian ReuschHeming Orientering194449
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Claus FritznerNittedal OL212416
Stein H. HagenFossum IF206289
Erik NæssØstmarka OK227720
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård NatvigNittedal OL217340

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar HemLillomarka OL221160
Trond LinnesOdal OL - Orientering217652
Helge RevhaugRingerike OL214964

Damer direktepåmelding (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Kristin M KolltveitFossum IF191681
Gerd Berit RekveFossum IF39114

Herrer direktepåmelding (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell AndresenFossum IF179795
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Rune ScheeleNydalens SK207658
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194

Annonser

IOF Eventor