Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannsstafett Njåskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-mannsstafett Njåskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 10 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

2m stafett (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)181469
Jonas Bolstad ScheieKlubbløs220752
Torbjørn BrandsæterKlubbløs159603
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Per Ingar HadlandGanddal IL501671
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Otte OmdalGanddal IL185860
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Fredrik SandalGanddal IL147077
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkKlubbløs226956
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Hilde SelvikvågFrøyland ski & fritid
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Rune SvihusFrøyland ski & fritid209851
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)195724
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Odin Høie VollumRingsaker OK127191

Individuell (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Helga AaslidEgersund OK97798
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Ann Torill BakkenStatoil BIL184012
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Kari BorgenFrøyland ski & fritid216646
Randi BuggeGanddal IL168607
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Frank HansenEgersund OK187209
Jan HetlandEgersund OK208645
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Arne HetlelidNOTEAM195960
Per Ivar HovstadStatoil BIL200482
Anita HøieRingsaker OK203276
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Ove OalandGanddal IL160920
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering181696
Ingunn VoilåsEgersund OK216919
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Annonser

IOF Eventor