Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 16 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

A-lang (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Arne BujordetKristiansand OK149104
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Gro BørteKristiansand OK221217
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK158600
Harald EikKristiansand OK71537
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Are KristiansenOK Sør86457
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Svein Knutsson NomelandKristiansand OK216914
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
Kristen RibeKristiansand OK84996
John RundeKristiansand OK194509
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Leif StødleKristiansand OK198002
Brage TakleKristiansand OK198046
Ulrik ThistedKristiansand OK184335
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

A-kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Morten CowardOK Sør192692
Stein CowardOK Sør71282
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Hans Petter ErichsenKristiansand OK192195
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Helge KristensenOK Sør83267
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Inger SkjæveslandIF Trauma176023
Maria StødleKristiansand OK186299
Reidar SæstadKristiansand OK91382
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Terje WoldOK Sør227051
Svein ØderudKristiansand OK180545
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Råtass - Nybegynner (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline DalandKristiansand OK181678
Linea DalandKristiansand OK181678
Lars KostølKristiansand OK213510
Maria KostølKristiansand OK198036
Magnus KristiansenOK Sør227049
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639

Annonser

IOF Eventor