Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 6
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 2 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

A-lang (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett156978
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Arne BujordetKristiansand OK149104
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK158600
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Svein GranerudAsker Skiklubb222211
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Dag MoeKristiansand OK184578
Jostein MoeTorridal IL226027
Roar MyhreKristiansand OK221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Marion Payne BirdGuildford Orienteers500121
Kristen RibeKristiansand OK84996
John RundeKristiansand OK194509
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Sigurd Svaland AasKristiansand OK203290
Brage TakleKristiansand OK198046
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Halvor VassbøIL Vindbjart205986
Pascal VieserKristiansand OK
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Terje WoldOK Sør227051

A-kort (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK181963
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Helge KristensenOK Sør83267
Jon MatreOddersjaa SSK80032
Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL226136
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Svein MyklandTorridal IL216923
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Barbara SchulthessOLC Kapreolo
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK158599
Børje SvenssonMarnardal IL195779
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Vegard AardalOddersjaa SSK181032
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb500226
Tony HalsallOtra IL204646
Tobias SchulthessKristiansand OK
Sara StrayKristiansand OK96771
Synne StrayKristiansand OK412902

Råtass - Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSK213003
Eline DalandKristiansand OK
Linea DalandKristiansand OK
Maren SchulthessKristiansand OK
Adeline SlettebøeSøgne og Songdalen OK158603

Annonser

IOF Eventor