Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 26 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

A-lang (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK400294
Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK158633
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Arne BujordetKristiansand OK149104
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Thor Christian CowardOK Sør400858
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Harald EikKristiansand OK71537
Svein GranerudAsker Skiklubb222211
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK181698
Mikko SaarinenKangasala SK207021
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Atle SolheimKristiansand OK186305
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Leif StødleKristiansand OK198002
Brage TakleKristiansand OK198046
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Halvor VassbøIL Vindbjart205986
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

A-kort (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK184339
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Gro EideOK Sør227060
Jan EideOK Sør203487
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Frode JensenOddersjaa SSK204824
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Trygve Børte NomelandKristiansand OK221217
Erling StrandBergens TF186000
Maria StødleKristiansand OK186299
Børje SvenssonMarnardal IL195779
Halvard VesterhusIL Høvdingen192271
Terje WoldOK Sør227051
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Adriana EikKristiansand OK222156
Tony HalsallOtra IL204646
Victoria Lund JensenOddersjaa SSK211907
Liv Jorunn Kjøstvedt MoeIL Høvdingen91087
Sara StrayKristiansand OK96771
Synne StrayKristiansand OK412902

Annonser

IOF Eventor