Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannsstafett Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-mannsstafett Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 29 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

2-mannsstafett (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Hilde HetlandEgersund OK224784
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Inge LølandKlubbløs200772
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Ove OalandGanddal IL160920
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Helene OmdalNTNUI195483
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkKlubbløs226956
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL215170
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Håvard SvihusKlubbløs227534
Rune SvihusKlepp Kommune BIL209851
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Mette WirakStavanger Orienteringsklubb
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Individuelt (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ellen Wiig AndresenCapgemini BIL211315
Ole AuklendKlubbløs413279
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL67806
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Frank HansenEgersund OK187209
Arne HetlelidNOTEAM195960
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Per Ivar HovstadStatoil BIL200482
Pernille HovstadGanddal IL206306
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Geir SandÅlgård Orientering181660
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Arild SvihusGanddal IL206298
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orientering181696
Per WallerstedtCapgemini BIL220824
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948

Annonser

IOF Eventor