Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint Hedrum OL/Sandefjord OK
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 2 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 83 påmeldte deltakere.

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Benjamin HorntvedtSandefjord OK207891
Ida Pérez RønnildHedrum OL203286
Terese Pérez RønnildHedrum OL182127
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Karoline FjæreHedrum OL157980
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ylva AasestadHedrum OL187250
Silje HorntvedtSandefjord OK207896
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK206253

D 17 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Kristine FjeldboNTNUI168868
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Mona GjelstadSandefjord OK84639
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Maria PrestbøenSandefjord OK186139
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D 50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D 70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Andrey TerekhovSandefjord OK199432

H 13-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 17 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BergmanSandefjord OK157490
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Trond FossSandefjord OK205484
Roger HagenSandefjord OK209977
Martin Mehlum HasleSandefjord OK174696
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL203283
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Jarle LysnesHedrum OL203389
Eelco van RaaijHedrum OL173473

H 50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode GjestrumHedrum OL203378
Tom Olav GurenSandefjord OK92414
Asle JohnsenHedrum OL150389
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Roger LysnesHedrum OL182119
Roar NilsenSandefjord OK208741
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BjørvikHedrum OL187230
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Roar LøkenSandefjord OK147125

H60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Magne MalmquistHedrum OL203383
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249

Annonser

IOF Eventor