Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: mandag 20 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL
Eline Horten JordetVingelen IL203270

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Inga SkjevdalRøros IL78757

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Karin LangbekkheiKlubbløs199442

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF227620
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Vangen SandvoldTynset IF228427
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin BredalslienIL Nansen412933
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Karin KeiseråsOs IL92092
Liv MeliIL Nansen78516
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Kari OsmoenOs IL181473
Helene RustenTynset IF182013
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Johaug RyenOs IL154259
Eldbjørg RyenTynset IF

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid MeliOs IL165398
Grete UrsetVingelen IL216897

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Jørgen LangbekkheiOs IL181674

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL
Jakob HøsøienTynset IF227619
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas HylenKvikne IL213807

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Kasper RamloOs IL92088

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Aukrust OsmoenOs IL199444

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter GullikstadRøros IL483728
Leif JordetVingelen IL203271
Magnar OftenTynset IF80549
Terje SchjølbergRøros IL483391

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asmund PedersenAlvdal IL187243
Ottar RyenOs IL154258
Tor ØstvangOs IL400004

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Lars ButtingsrudVingelen IL62150
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Reidar MyliusÅlen IL174345

N-åpen lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Paal Hansen-MøllerudAlvdal IL

Annonser

IOF Eventor