Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Sørreisa OL
Dato: lørdag 2 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Lise MarcussenHarstad OL213023

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Friederike BieSørreisa OL
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL211941

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL205574
Hanne MarcussenHarstad OL213022

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL213025
Idunn StrandIL BUL-Tromsø180268

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline BieSørreisa OL

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487
Margrete GaskiBardu IL205412
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Liv-Iris SørgårdØverbygd IL61236

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Lill-Grete BieSørreisa OL
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø174828
Bodil Brun MarcussenHarstad OL181808

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse FlydalIL BUL-Tromsø501065
Guri LøkseSørreisa OL145399

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Marie PedersenBjerkvik IF199529

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ferdinand BieSørreisa OL184407
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard StangnesOK Silsand95814

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Sondre LorentsenOK Silsand400927
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Erling StangnesOK Silsand95816

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL184417
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø500548
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Håvar ØstvikBardu IL180225

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø204753
Ingemar EriksenMålselv IL64731
Dag MarcussenHarstad OL181571
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø181800

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BieSørreisa OL
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Fred Arne JacobsenBardu IL187978
Jan-Hugo JohnsenBjerkvik IF62507
Terje MidtbøWing OK199655
Harald StrandIL BUL-Tromsø91389
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar FlydalIL BUL-Tromsø96617
Gunnar KvaalStorsteinnes IL71997

Annonser

IOF Eventor