Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp nr 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp nr 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 23 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

Jenter N-løype (lett) (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kulle AndreassenNydalens SK224317
Ingrid BøhnNydalens SK213710
Aleksandra ChristiansenHeming Orientering211489
Ingrid Weider EgnerHeming Orientering225169
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK
Marthe Gustavsen HaugsvoldNydalens SK224438
Alma Rygh HoltenNydalens SK220803
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Vilhelmine KoppHeming Orientering
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Katinka Moody-BongardNydalens SK
Nora Skei MorgenlieNydalens SK198751
Erle Nyen-PedersenNydalens SK
Johanne Nyen-PedersenNydalens SK
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering225323
Helene ScheeleNydalens SK211807
Marte SkirbekkHeming Orientering202033
Aurora SkurdalNydalens SK211887
Line Marie Sundt LarsenNydalens SK191380
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK213768
Maja WangNydalens SK224459
Clara G.-K. WeiszNydalens SK
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

Gutter N-løype (lett) (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK213625
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Andreas N. AspelundNydalens SK
Alfred Axelsen DanielsNydalens SK224386
Sindre Bekvik HøyerNydalens SK
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK224223
August BrulandNydalens SK
Mads HanekampNydalens SK207838
Ole HanekampNydalens SK
August Lea KabbeNydalens SK213494
Mathias Hollum MarthinsenNydalens SK213663
Benjamin Nesheim KøberNydalens SK500536
Peter NorheimFossum IF
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Jens Almestrand SkallerudHeming Orientering
Emil SkaugNydalens SK213760
Johan SkodvinHeming Orientering225118
Håkon Sæl SteenFossum IF165269
Nikolai Sundt LarsenNydalens SK191370
Tellef E. ThorkildsenNydalens SK
Adam Tormodsønn SolbergNydalens SK
Emil Lillesand VeaNydalens SK224328
Jonas WilsbergNydalens SK186178
Sondre Tandberg ØhrnKlubbløs
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Jenter C-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Kirstine AanestadFossum IF213181
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Nora Margrethe FurfjordFossum IF213104
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Penelope LeaNydalens SK211716
Josefine LydersenNydalens SK204732
Tia Aakervik MøgedalNydalens SK192693
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK208017
Marie ScheeleNydalens SK213757
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

Gutter C-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Petter HanekampNydalens SK206393
Oskar Emil NeumanNydalens SK191319
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sindre Augustin SchärerNydalens SK186184
Magnus SkaugNydalens SK213693
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Lars SparrevikNydalens SK211785
Sindre Sæl SteenFossum IF154241
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341

Annonser

IOF Eventor