Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldrespretten; Skogsjentene i Sør-Trøndelsg

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldrespretten; Skogsjentene i Sør-Trøndelsg
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: onsdag 8 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette Resell NolteFreidig188746

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti TannvikFreidig188730

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL208919
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL196923
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Gro RypdalByåsen IL180833

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mary BenumSteinkjer OK128505
Randi HellandWing OK78496
Aslaug MølnvikSteinkjer OK229669

H 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Snorre SæternesByåsen IL192475

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Rune StræteWing OK203489

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjarne LienByåsen IL81063
Lasse NatvigByåsen IL209980
Rolf Helge RøsandNidarøst OK402231

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Harald OftedalFreidig195820

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Tor GjermstadWing OK161001
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Harald LaugloOL Trollelg165494
Knut LillealternFreidig217002
Erik LundOL Trollelg71413

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Odd MusumOL Trollelg137120
Egil RepvikOL Trollelg146401
Leif RøhjellByåsen IL86406
Knut SkjesolWing OK193030
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Thore SundsetvikOL Trollelg179386

H 75- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AaldeFreidig216848
Leif EngenNidarøst OK180706
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987
Jarle Th. NestvoldOL Trollelg137141
Jardar SandstadSelbu OK412150
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Magne SæternesByåsen IL209867
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL156835
Oddgeir ØfstiNidarøst OK216967

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067

Annonser

IOF Eventor