Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8Serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 11 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Caroline Svartedal AasenTrøsken IL178614
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK197810
Linus BjørkeHalden SK
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Alf Kristian HelleHalden SK199472
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Agnes Steffensen JohansenGimle IF212157
Eilert juvkam KristiansenHalden SK
Signe KvalheimHalden SK211985
Thea KvalheimHalden SK212487
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Emma Nordlie MagnussenHalden SK199472
Ella Elise OlsenHalden SK181969
Marius Selmer OlsenHalden SK
Philip Orud HovlandHalden SK199697
Daniel SirnesHalden SK
Charlotte Svartedal AasenTrøsken IL178586
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Elias ThoresenHalden SK225482
Aksel TorgersenHalden SK118653
Andreas TveterHalden SK199701

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma BraathenTrøsken IL202066
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Millie Johanne JonsdatterHalden SK225582
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Vilde Hagen-TafjordHalden SK227523
Sigrid HaugeSarpsborg OL
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Lineve Mathilde Liseth SkjelinHalden SK213820
Emma Helene OlsenHalden SK212387

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Sylvia DannevigHalden SK212327
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Frøya MoenHalden SK212486
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Nora TorgersenHalden SK204761

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Vilhelm SvarødHalden SK225517
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Jonas OlaussenHalden SK190253
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Martin BrækkeHalden SK181957
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Frederic MathisenHalden SK208159
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Christian BrynildsenHalden SK501066
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

D13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss176318

H13-20C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AustnebergIndre Østfold OK203473
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Kristian SletnerIndre Østfold OK211418
Even StoreheierIndre Østfold OK203670

Annonser

IOF Eventor