Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjoner: Bækkelagets SK / Ås IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 129 påmeldte deltakere.

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL197150
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL97669
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Sofia MunkKolbotn og Skimt OL197052
Stella MunkKolbotn og Skimt OL209623
Nellie PierreKolbotn og Skimt OL97672
Malin SveenBækkelagets SK203663
Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering213565

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK172352
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Linda FredhMåren OK184147
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501250
Ingeborg ØderudBækkelagets SK95238

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering211629
Maria TorgersenBækkelagets SK91550

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Anne KaasaDriv IL206379
Jessica KathleMåren OK400193
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering209824
Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL197114
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL176688
Oskar HoltvedtBækkelagets SK184993
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191
Linus Eggen VingeOppsal Orientering217834
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Magnus EndresenMåren OK211576
Andreas GjetangerMåren OK197814
Marlon RustadBækkelagets SK3673381
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160

H 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Audun BjerknesMåren OK212105
Felix BreitschädelBækkelagets SK210150
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Carl Godager KaasBækkelagets SK500299
Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering197817
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Kristian RuudBækkelagets SK68161
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Thomas SchiveBækkelagets SK183679
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Are WigaardOppsal Orientering214979

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Olav EideBækkelagets SK146383
Lars Petter EndresenMåren OK174879
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Arne OlaussenOppsal Orientering212437
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877
Espen WigaardOppsal Orientering192671

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen DelpMåren OK131319
Bo EmilssonOppsal Orientering483008
Petter FureOppsal Orientering77361
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Halvor JutulstadBækkelagets SK66846
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Stein MellaOppsal Orientering204225
Thor MellaOppsal Orientering187259
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Carl Erik WasbergOppsal Orientering155530
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge KvaaseBækkelagets SK160324
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

D -12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering
Erika A. GjedeboOppsal Orientering217853
Malin GjetangerMåren OK213106
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL204454
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL204499
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL204439

H -12N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SK204533
Håvard EndresenMåren OK204774
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL204464
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Markus HirschBækkelagets SK212251
Sigurd HobølOppsal Orientering78624
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering212540
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering212087
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL204408
Eskil OlaussenOppsal Orientering212351
August SlettvollKolbotn og Skimt OL204427

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SK63820
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932

Åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Endre Rognskog MellaOppsal Orientering68265

LangLett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198
Svein KvåleÅs-NMBU Orientering

Annonser

IOF Eventor