Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup Finale 2016

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup Finale 2016
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin MøllerRøros IL225426
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204580
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Guro SchjølbergTynset IF166982
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL21333
Live MøllerRøros IL225220
Inga SkjevdalRøros IL78757

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF176115
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Marleen KortStor-Elvdal SK212798
Liv MeliIL Nansen78516
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Inga NørenRøros IL78768
Kari OsmoenOs IL181473
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg RyenKlubbløs
Inger Johanne SimensenOs IL62149

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Lukas KortStor-Elvdal SK186880
Bennet SauerOs IL211940

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HøsøienTynset IF191248
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Kasper RamloOs IL92088

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Per EngebakkenIL Nansen412970
Torger HøsøienTynset IF175977
Leif JordetVingelen IL203271
Gerard KortStor-Elvdal SK171912
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar SimensenOs IL62148
Helge SundbergRøros IL483732

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Oddvar ErlienVingelen IL192269

Annonser

IOF Eventor