Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 1 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL

D -12N (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering
Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL197150
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL97669
Malin GjetangerMåren OK213106
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL204454
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL204499
Sofia MunkKolbotn og Skimt OL197052
Stella MunkKolbotn og Skimt OL209623
Nellie PierreKolbotn og Skimt OL97672
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL204439
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL197300

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL211847
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL157520

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Anne KaasaDriv IL206379

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger HalckMåren OK206549
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering209824
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL192957
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H - 12N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL197114
Vilmer DahlstrømKolbotn og Skimt OL204409
Håvard EndresenMåren OK204776
Bjørn Emil Hansen DamlienMåren OK222218
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL204464
Morten Heldal-LundKolbotn og Skimt OL209625
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering212540
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL91586
August SlettvollKolbotn og Skimt OL204427
Iver StørksenKolbotn og Skimt OL209620

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Magnus EndresenMåren OK211576
Andreas GjetangerMåren OK197814
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK212105
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering197817
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Andreas StenstadOppsal Orientering204701

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Petter EndresenMåren OK174879
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL89632
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL483400
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering217582
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257
Peter KlavenessMåren OK
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Trond WettergreenDriv IL180270

Åpen B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL91352

lang lett (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Annonser

IOF Eventor