Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Janne SeierstadRaufoss IL Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OK224227
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Guro KarlsenLillehammer OK177787
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK
Anine LomeHamar OK195757
Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering166490
Marit SveenHamar OK501245
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Thomas KalgraffRingsaker OK149722
Even LienGjø-Vard OL187269
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Jonas Høglien NesLillehammer OK224036
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027
Anders TaraldsenLillehammer OK192627

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Even BordalRingsaker OK215180
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL212250
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923
Anton ØyvindssonRingsaker OK179394

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Eskil FrøislandVang OL208085
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK191225
Halvor KlashaugenLillehammer OK191309
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Johannes BordalRingsaker OK92337
Håvard HovdeRingsaker OK203535
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Per Ivar ReinemoHamar OK204712
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

N-Åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Maren Bleken RudVang OL211885
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL217777
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Emil HagaveiLøten o-lag149981
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering206486
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Peder MoOL Toten-Troll
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Nikolai TesloHadeland OL204702
Audun TorsethLillehammer OK183848
Sigve TorsethLillehammer OK
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713
Josef ØhmanGjø-Vard OL166976
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

C-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Mina Bleken RudVang OL213580
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Gaute LindaasElverum OK179351
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Håkon WedumLillehammer OK183841

Annonser

IOF Eventor