Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Vang OL
Dato: onsdag 27 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177763
Emma DåsnesVang OL213609
Anne FrøislandVang OL213777
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK216998
Mari Ovidia RanestadHamar OK9832207
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Berthe TesloHadeland OL413058

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro Skari BergerLillehammer OK192201
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Guro KarlsenLillehammer OK177787
Lise Hveem KrogstiRingsaker OK149672
Anine LomeHamar OK195757
Marit SveenHamar OK175810
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Patrick JemtlandRingsaker OK149673
Even LienGjø-Vard OL187269
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK154867
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Anders TaraldsenLillehammer OK192627

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Even BordalRingsaker OK215180
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Andreas BjørgenOL Vallset/Stange186081
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Frikk DukefossLillehammer OK217823
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Eskil FrøislandVang OL208085
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Even KarlsenLillehammer OK177780
Jostein KarlsenLillehammer OK177781
Herman KarterudVang OL173268
Halvor KlashaugenLillehammer OK191309
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Johan StorebakkenHamar OK137316
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Johannes BordalRingsaker OK92337
Håvard HovdeRingsaker OK203535

N-Åpen (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Johanne BergLøten o-lag202138
Maren Bleken RudVang OL211885
Mina Bleken RudVang OL213580
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering206245
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Helene Sønsteby BrekkenGjø-Vard OL217777
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Hannah BørdahlVang OL217803
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange176051
Sivert DåsnesVang OL95803
Sigrid EekLøten o-lag
Emma Pedersen ElverhøiVang OL221017
Martine EngebakkenVang OL
Emil HagaveiLøten o-lag
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK149726
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Julie Gjessing SkjesetVang OL157996
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenKlubbløs
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Nikolai TesloHadeland OL204702
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Erik WallinSnertingdal IF Orientering209483

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Gaute LindaasElverum OK179351
Harald SkurdalHamar OK

Annonser

IOF Eventor