Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: søndag 10 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Johanne BergLøten o-lag202138
Julie Gjessing SkjesetVang OL157996
Eira Eveline SolbergLøten o-lag

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Linda EngenRaumar Orientering156923
Ingvild GjessingVang OL181651
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Anine LomeHamar OK195757
Mona LomeHamar OK190329
Marianne MyklebustHamar OK176018
Nina SmestadLøten o-lag155083
Eli StensliLøten o-lag60677
Marit SveenHamar OK175810

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Ida EngenRaumar Orientering198690
Kjersti NarumOL Vallset/Stange146385
May Jorunn RognlienModum OL87079

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit RøsteRingsaker OK153306

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Torstein BergLøten o-lag202139
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Jan Ola PedersenVang OL221017
Øyvind RanestadHamar OK181991
Arne RøsteRingsaker OK222068
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag159002
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Herman BakkeLøten o-lag202141
Ole Christian BangHamar OK154868
Knut EngenRaumar Orientering198659
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjetil LivenLøten o-lag186965
Stein Arne NegårdVang OL170443
Trond OlsenLøten o-lag159334
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK170285
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Stein NordviElverum OK211173
Knut SkjesetVang OL185959
Jan SveenRaumar Orientering172937
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

D-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777
Mari Ovidia RanestadHamar OK125660

D13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla LomeHamar OK189071

H 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Eskil FrøislandVang OL208085
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Herman KarterudVang OL
Vegard RanestadHamar OK176005
Fredrik SveenVang OL188458

Annonser

IOF Eventor