Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup 2016 løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 2016 løp 1
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 13 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL206282
Elin MøllerRøros IL225426
Eskil MøllerRøros IL
Astrid SchjølbergRøros IL78751

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF204550
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Kjellesvig DalløkkenOs IL199593

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Guro SchjølbergTynset IF166982

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Bennet SauerOs IL211940

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Live MøllerRøros IL225220
Inga SkjevdalRøros IL78757

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob HøsøienTynset IF191248
Jørgen SchjølbergTynset IF167087

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorun BækkenOs IL181814
Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL157013
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Inga SandvoldTynset IF154056

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun BækkenOs IL96444
Elisabeth EspelandTynset IF206516
Gina NygårdTynset IF217589
Guri SandvoldTynset IF137334

H 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Petter Vangen LunåsmoTynset IF152308
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Ivar Aukrust OsmoenOs IL199444

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF176115
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Anne Mette NormannTynset IF80586
Kari OsmoenOs IL181473
Helene RustenTynset IF182013
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OK142673
Per EngebakkenIL Nansen412970
Leif JordetVingelen IL203271
Leif Arne NytrøenTynset IF204580
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Harald SvergjaKvikne IL184562

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Johanne SimensenOs IL62149

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400

Annonser

IOF Eventor