Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: onsdag 13 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

D-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Mari Ovidia RanestadHamar OK125660

H-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind JetlundVang OL
Adrian Rogstad DørumKlubbløs

D13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Kamilla LomeHamar OK189071

H13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Sander Tonjer FingarsenElverum OK215579
Herman KarterudVang OL80042
Even LindaasVang OL202094
Mats LindaasElverum OK209963
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Vegard RanestadHamar OK176005
Fredrik SveenVang OL188458

D17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Ragnhild JetlundVang OL66658
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Marianne MyklebustHamar OK176018
Tone Bleken RudVang OL80828
Eli StensliLøten o-lag60677
Marit SveenHamar OK175810
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Kristin UlvesethVang OL152619
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843

H17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Lars Erik BakkeLøten o-lag68051
Håkon DåsnesVang OL215534
Knut JetlundVang OL66651
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Øyvind RanestadHamar OK181991
Henrik Bleken RudVang OL145164
Arne RøsteRingsaker OK222068
Sverre Bang StøengHamar OK220919
Yngve VoldenLøten o-lag84104

D50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kjersti RønningHamar OK480289
Inger Marie ØygardLøten o-lag71516

H50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Harald BergeLøten o-lag224526
Frode BergersenHamar OK201926
Frode HaugHamar OK97998
Erik HaugenRingsaker OK92332
Andreas HuberHamar OK211653
Trond OlsenLøten o-lag159334
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Henning WernøeHamar OK189105
Stig WiestVang OL129578
Harald ØstbyeElverum OK221167

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK66661
Berit RøsteRingsaker OK153306

H60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK170285
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK98769

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857

H70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Per VoldVang OL71574

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Johanne BergLøten o-lag202138
Maren Bleken RudVang OL72260
Mina Bleken RudVang OL213580
Andreas HermansenKlubbløs
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Julie Gjessing SkjesetVang OL157996

Annonser

IOF Eventor