Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Hans Henrik FremmingHeming Orientering87024
Martin GranlyLillomarka OL181270
Tor HenriksenÅrvoll IL204689
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Simen MasdalLillomarka OL168286
Johan MattssonLillomarka OL80512
Brian Aagaard NielsenLillomarka OL214917
Svein NygårdLillomarka OL206303
Joar OldernesLillomarka OL201894
Per OsenVestre Akers SK197509
Tore SannesLillomarka OL175868
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Damer A-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Trude FixdalIL Koll190628
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL201501
Trine OldernesLillomarka OL168298
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Ida TangenNydalens SK487970

Herrer B-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Hans Anton EklundLillomarka OL146519
Knut EngenRaumar Orientering198659
Andreas FløLillomarka OL177531
Knut FossgardLillomarka OL186276
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ove HildrumLillomarka OL181295
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Johnny JohansenLillomarka OL411763
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
John Thomas PetersenLillomarka OL184542
Harald SørensenLillomarka OL
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
William WoodhouseLillomarka OL201696

Damer B-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda EngenRaumar Orientering156923
Elin FløLillomarka OL177513

Herrer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Terje ThrondsenNittedal OL130729

Damer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene ColquhounNittedal OL205926
Hege Farnes HildrumLillomarka OL179998

Annonser

IOF Eventor