Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vagleskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Vagleskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 22 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 35 påmeldte lag.

H17 (8)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Per Ivar Stokland197767
2Fredrik Omdal185866
3Alf Johan Walgermo Lima184260
Ganddal IL 2
1Oddvar Taksdal197727
2Per Martin Stokland197870
3Per Frode Sandal206297
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Magnus Landstad195788
2Vegard Peikli210151
3Tor Gunnar Aksland195729
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Kim Richter188699
2Ove Haugvaldstad200550
3Lars Hole Mikalsen137056
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Hans Christian Granly Falkenberg165135
2Espen Karlsen197802
3Johan Christie Ørke211766
Stavanger Orienteringsklubb 3
1Kjell Skjæveland146332
2Johannes Skjæveland Eide114932
3Andreas Eide Skjæveland114931
Ålgård Orientering 1
1Ørjan Ravndal203411
2Lars Sigve Oftedal227555
3Ola Magnus Laugaland222286
Ålgård Orientering 2
1Andreas Breiland193125
2Sturla Stokkeland60595
3Sigurd R. Oftedal205576

D17 (6)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Ane Klepsvik Vinsjansen146952
2Grethe Stokland174706
3Aud Hognestad Taksdal174788
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Vilde Malmei207629
2Hannah Malmei181468
3Marie Line Furland145700
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Sunniva Omdal196743
2Marit Haavardsholm207630
3Ingrid Omdal200631
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Ellen Tindeland206496
2Nina Karlsen172255
3Toril Falkenberg79070
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Tone Cecilie Nystrøm195678
2Brit Nilsen158076
3Wenche Margrethe Sæbbø227050
Ålgård Orientering 1
1Mette M Nødland189173
2Hilde Skretting159689
3Henriette Nesset197967

H165 (2)

NavnLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Svein Glendrange172002
2Rune Karstensen195822
3Stein Arne Olsen195873
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Arne Østensen197948
2Pål Bårdsen169769
3Pål H. Gjerden192473

D165 (2)

NavnLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Gry Vikhamar Thengs153828
2Haldis Glendrange170304
3Turid Nystrøm157189
Stavanger Orienteringsklubb 2
1Anne Garsrud98302
2Elisabeth Christie Ørke153826
3May Meling62839

D/H 13-16 (5)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Tobias Rødde197866
2Thomas Barvik Mæland211775
3Ingrid Lamark174736
Ganddal IL 2
1Ole Kristian Taksdal188960
2Elias Eidsvåg213012
3Janne Tjørhom Aasheim187124
Ganddal IL 3
1Markus Andreas Breivold121613
2Åsmund Lauritz Vaaland212918
3Andreas Nybak Urdal188800
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Sara Nystrøm Olsen195677
2Dina Torgersen146374
3Vilde Margrethe Sæbbø172001
Ålgård Orientering 1
1Samuel Kleppa189160
2Andreas Furuly189164
3Alida Oftedal184277

D/H 11-12 (11)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Aksel Dommersnes211842
2Erlend Bremnes213047
Ganddal IL 2
1Trym Løken Nødland211943
2Jonas Årvik Sandal211823
Ganddal IL 3
1Anna Taksdal188955
2Øyvind Lamark195846
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kaja Peikli181460
2Markus Richter501266
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Bjørnar Peikli181492
2Magnus Haug171913
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Julie Aksland213431
2Ane Hagalid Sæbø212922
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
2Peter Sæbbø172256
Ålgård Orientering 1
1Nora Byrkjedal Levang189169
2Julie Berge212681
Ålgård Orientering 2
1Emma Gilje187001
2Adrian Ueland223839
Ålgård Orientering 3
1Gabriel Skurve223877
2Samuel A Stokkeland132004
Ålgård Orientering 4
1Marius Ueland223860
2Magnus Bjerkreim212358

Åpen (1)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Sindre Skeie Petterson195800
2Synne Skeie Petterson224852
3Gunnar Petterson191378

Annonser

IOF Eventor