Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 6 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Hilde OhrGanddal IL213113
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Anna TaksdalGanddal IL188955
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - mellom løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Bjarne GimreGanddal IL165888
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Eivind RothGanddal IL206192
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Herrer - lang løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL213020
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Øivind HansenGanddal IL206195
Trond LamarkGanddal IL184425
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Tobias RøddeGanddal IL197866
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Kjell SvihusGanddal IL160982
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Nybegynnerløype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Anne LangmyrGanddal IL211819
Maria LangmyrGanddal IL212950
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Daniel LøiningGanddal IL188782
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Alfred SvihusGanddal IL174786
Lars Joshua VigesdalKlubbløs

Annonser

IOF Eventor