Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Lyngholen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 23 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Pernille HovstadGanddal IL206306
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Anna TaksdalGanddal IL188955
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Grethe StoklandGanddal IL174706
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Elias EidsvågGanddal IL213012
Øivind HansenGanddal IL206195
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Eivind RothGanddal IL206192
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL213020
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Martin HanssenKlubbløs179408
Trond LamarkGanddal IL184425
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Erling MaulandGanddal IL206301
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjell SvihusGanddal IL160982
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740

Nybegynnerløype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL121613
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Anne LangmyrGanddal IL211819
Lars LangmyrGanddal IL213088
Maria LangmyrGanddal IL212950
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Natalie SandveGanddal IL213010
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Alfred SvihusGanddal IL174786

Annonser

IOF Eventor