Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 1 - Sandved

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 1 - Sandved
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 2 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Pernille HovstadGanddal IL206306
Beate JohansenÅlgård Orientering189175
Silje Lea SlettenGanddal IL211924
Hilde OhrGanddal IL213113
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Maiken RodeÅlgård Orientering189179
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Silje Bjerga SundliGanddal IL197732
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - mellom løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øivind HansenGanddal IL206195
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild SvihusGanddal IL206298
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL174734
Lars Joshua VigesdalKlubbløs

Herrer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik SandalGanddal IL147077
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Kjell SvihusGanddal IL160982
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

Nybegynnerløype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anne LangmyrGanddal IL211819
Lars LangmyrGanddal IL213088
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Lukas de Jong NjaaGanddal IL197986
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Alexander SandveGanddal IL197867
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Natalie SandveGanddal IL213010
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL213166
Alfred SvihusGanddal IL174786

Annonser

IOF Eventor