Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nørløpskarusellen Vagleskogen individuelle

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nørløpskarusellen Vagleskogen individuelle
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Damer lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Grethe StoklandGanddal IL174706
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

Herrer lang (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Stig AlvestadGanddal IL174702
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Bjarne GimreGanddal IL165888
Gunnar GraabakKlubbløs175180
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Thomas HadlandEgersund OK209916
Martin HanssenKlubbløs
Geir HusdalTIF Viking62992
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb188782
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjell SvihusGanddal IL160982
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Runar Eike ToftStatoil BIL192663
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042

Damer kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HadlandEgersund OK209915
Hilde HetlandEgersund OK147081
Pernille HovstadGanddal IL206306
Hilde OhrGanddal IL213113
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

Herrer kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Arild SvihusGanddal IL206298

Annonser

IOF Eventor