Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 4 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Magne BrændenLillomarka OL83067
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Brynjar FredheimLillomarka OL91177
Martin GranlyLillomarka OL181270
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Nils Ragnar LiholtLillomarka OL401161
Simen MasdalLillomarka OL168286
Johan MattssonLillomarka OL80512
Robert MerlLillomarka OL
Frode SandersenNittedal OL219223
Tore SannesLillomarka OL175868
Riccardo ScaletLillomarka OL11060
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Dag WangLillomarka OL197505
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Damer A-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Kristin Nergaard BergFossum IF145372
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Trude FixdalIL Koll190628
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Ida TangenNydalens SK487970

Herrer B-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Andreas FløLillomarka OL177531
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Einar HemLillomarka OL221160
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Lars Audun VoldLillomarka OL187120

Damer B-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OL192163
Elin FløLillomarka OL177513
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Gunnhild VikhamarLillomarka OL136550
Hege WangLillomarka OL158427

Herrer C-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Odin FismenFossum IF152306
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Terje ThrondsenNittedal OL130729

Damer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113

Annonser

IOF Eventor