Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 26 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK212044
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK184339
Mari CowardOK Sør203641
Andrea DrangsholtKristiansand OK189113
Gro EideOK Sør145496
Trine EskelandOK Sør60712
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK151132
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Brit I. DanielsenOddersjaa SSK80104
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK400294
Eirik Glad BalchenOddersjaa SSK168226
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Jan EideOK Sør203487
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Herman Høgseth HaavindOddersjaa SSK
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Magnar Stav JohanssenOK Sør203485
Ole KostølKristiansand OK184222
Roar MyhreKristiansand OK221313
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Marius PyttenKristiansand OK197877
John RundeKristiansand OK194509
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Rune TobiassenKlubbløs

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Robert CowardOK Sør71280
Hans Sommerfelt HelleOK Sør136947
Fredrik B. OrdingIL Høvdingen145185
Kristen RibeKristiansand OK84996
Steinar SkaareKristiansand OK221381
Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Terje UlebergOK Sør165637
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Terje WoldOK Sør

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Sigmund BergKristiansand OK217041
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Kåre JacobsenOK Sør203486
Reidar Stav JohanssenKristiansand OK91372
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jostein KorsvikOK Sør60726
Per LarsenKristiansand OK409239
Magne MoyOK Sør60533
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Atle SolheimKristiansand OK186305

H-16N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg AmundrødOK Sør203484
Fredrik IglebækOK Sør203500
Peter Stav JohanssenOK Sør213587
Lars KostølKristiansand OK213510
Leander Leire LossiusOddersjaa SSK
Markus MollestadKristiansand OK212198
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle BergKristiansand OK224224
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Tobias KvarsnesKristiansand OK

H13-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør192821
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK213739
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Sander LindevikKristiansand OK197771
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207
Brage TakleKristiansand OK198046

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stefan LossiusOddersjaa SSK

H-bedr (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jack BjørnsenLøplabbet197830
Arne Anton ErlandsenAsplan Viak BIL Kristiansand156877
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
John HansenAB PIL208650
Sigmund SalthaugRambøll91385
Reidar SæstadDnB NOR91382
Stig Erik ØrumRambøll91596

D-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma IglebækOK Sør203501
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Julia RaanesKristiansand OK213529
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK221435
Marte LynneKristiansand OK213672
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D-bedr (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda G. OpheimKristiansand OK221501

Annonser

IOF Eventor