Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 19 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

D 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK212044
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK184339
Mari CowardOK Sør203641
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Trine EskelandOK Sør60712
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Tone WigemyrBækkelagets SK201417

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten CowardOK Sør192692
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Magnar Stav JohanssenOK Sør203485
Ole KostølKristiansand OK184222
Roar MyhreKristiansand OK221313
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Marius PyttenKristiansand OK197877
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør71280
Hans Sommerfelt HelleOK Sør136947
Helge KristensenOK Sør83267
Kristen RibeKristiansand OK84996
Steinar SkaareKristiansand OK221381
Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK
Jørn StordalenOK Sør141944
Øivind SæbøKristiansand OK153550
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Terje UlebergOK Sør165637
Terje WoldOK Sør

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Reidar Stav JohanssenKristiansand OK91372
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jostein KorsvikOK Sør60726
Per LarsenKristiansand OK409239
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Atle SolheimKristiansand OK186305
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg AmundrødOK Sør
Peter Stav JohanssenOK Sør213587
Lars KostølKristiansand OK213510
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle BergKristiansand OK
Chris Ruben ErfjordOK Sør212378
Tobias KvarsnesKristiansand OK
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836

H13-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Sander LindevikKristiansand OK197771
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207
Brage TakleKristiansand OK198046

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK400294

H-bedr (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar R BergeNikkelverket BIL132003
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Arne Anton ErlandsenAsplan Viak BIL Kristiansand156877
Bjarne FærestrandBroadnet188905
John HansenAB PIL208650
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382

D-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Linea DalandKristiansand OK126642
Emma IglebækOK Sør203501
Hanne TønnesenOK Sør203499

D12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria KostølKristiansand OK198036
Julia RaanesKristiansand OK213529
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode JensenOddersjaa SSK204824
Sanna Aurora SandellKristiansand OK186289

Annonser

IOF Eventor