Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 124 påmeldte deltakere.

D 17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Aud Sørbø AuslandOddersjaa SSK146610
Benedicte BeckmannOddersjaa SSK212044
Gro BørteKristiansand OK184339
Mari CowardOK Sør203641
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Andrea DrangsholtKlubbløs189113
Trine EskelandOK Sør60712
Ragnhild HaldKristiansand OK172978
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Inger SkjæveslandIF Trauma176023
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kirsten SalthaugRambøll91384
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK400294
Morten CowardOK Sør192692
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Stig DalsørenKristiansand OK72475
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Dovydas FreimontasKristiansand OK197873
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Holger HottKristiansand OK152394
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Magnar Stav JohanssenOK Sør203485
Ole KostølKristiansand OK184222
Bjørnar KregnesKristiansand OK153553
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Marius PyttenKristiansand OK197877
John RundeKristiansand OK194509
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387
Sven Atle SødalOddersjaa SSK112816
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør71280
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Hans Sommerfelt HelleOK Sør136947
Asle KregnesKristiansand OK184642
Helge KristensenOK Sør83267
Kristen RibeKristiansand OK84996
Steinar SkaareKristiansand OK221381
Øivind SæbøKristiansand OK153550
Dag Petter SødalOddersjaa SSK66803
Øyvind TorgersenKristiansand OK91373
Terje UlebergOK Sør165637
Terje WoldOK Sør137078

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Sigmund BergKristiansand OK407173
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Kåre JacobsenOK Sør203486
Reidar Stav JohanssenKristiansand OK91372
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Jostein KorsvikOK Sør60726
Per LarsenKristiansand OK409239
Magne MoyOK Sør60533
Sigmund SalthaugRambøll91385
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik IglebækOK Sør203500
Peter Stav JohanssenOK Sør213587
Lars KostølKristiansand OK213510
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK184307

H12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle BergKristiansand OK
Tobias KvarsnesKristiansand OK
Isa Bønnhoff UclerOK Sør134836

H13-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK213739
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Sander LindevikKristiansand OK197771
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK184469
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505
Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK211207
Brage TakleKristiansand OK198046

H-bedr (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar R BergeNikkelverket BIL132003
Harald EikNikkelverket BIL71537
Bjarne FærestrandBroadnet188905
John HansenAB PIL208650
Kai JohansenNikkelverket BIL
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382
Ulrik ThistedNikkelverket BIL184335
Thorbjørn VærpPuzzlepart93939
Stig Erik ØrumRambøll91596

D-16N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linne AuslandOddersjaa SSK146612
Julie BergersenKristiansand OK198044
Emma IglebækOK Sør203501
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone WigemyrBækkelagets SK201417

D-bedr (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elke ThistedNikkelverket BIL134828

Annonser

IOF Eventor