Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

N-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Elise MobrennaOdal OL - Orientering217779
Vilde MyrvangLunderseter IL
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Inger SmedstadLunderseter IL
Ivar SmedstadLunderseter IL

H-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147115
Ragnar LandeEidskog OL401122
Even MobrennaOdal OL - Orientering204555
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633

D-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116

17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL175999
Berit DalheimLunderseter IL140895
Camilla GlomsåsOdal OL - Orientering178303
Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL
Trond LinnesOdal OL - Orientering217652
Heidi LohneOdal OL - Orientering147637
Vesle Mari PranOdal OL - Orientering146471

H-16AB (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

A-Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Eivind LandeEidskog OL500534
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK198675
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H17-AB (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AamodtOdal OL - Orientering213363
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Klaus EngenEidskog OL216401
Amund GlomsåsOdal OL - Orientering136945
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Stian MyrvangLunderseter IL
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Niklas StolpeEidskog OL227621
Jan Otto SætabergetGrue IL80424
Roar SætabergetLunderseter IL193102

D17-AB (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276

Annonser

IOF Eventor