Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 1
Arrangørorganisasjon: Austmarka IL
Dato: tirsdag 3 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

N-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Asbjørn LandeEidskog OL213242
Anne Kristine Sanderud NordgaardOdal OL - Orientering147115
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Inger SmedstadLunderseter IL
Ivar SmedstadLunderseter IL
Synne SørliEidskog OL412987

H-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147113
Ragnar LandeEidskog OL212886
Torstein NordgaardOdal OL - Orientering217650
John Arne TorpLunderseter IL127278

D-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116

17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL140895
Kaja GræsbergLunderseter IL
Kari Anne GræsbergLunderseter IL
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL193021
Eli SeigerudLunderseter IL
Even SmedstadLunderseter IL193020
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

H16-AB (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

A-Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK198580
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Ole Harald L. KvesethGrue IL202466
Eivind LandeEidskog OL500534
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355
Stian MyrvangLunderseter IL
Ann Sofie NybråtenLunderseter IL
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H17-AB (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Klaus EngenEidskog OL216401
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK227611
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Niklas StolpeEidskog OL67771
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Arne SørliEidskog OL176000
Nikolai TorpLunderseter IL127277

D17-AB (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276

Annonser

IOF Eventor