Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 2 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

N-åpen (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Aglen AlsosWing OK223799
Eystein AskeFreidig
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Olav BjørkanByåsen IL225286
Kristine BraathenWing OK202608
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Amund Andreas BuhaugNidarøst OK
Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Noah EhrnstrømOL Trollelg214538
Silja FuglemMalvik IL211848
Wilmer GranlundKlubbløs225183
Erlend GrønliFreidig176238
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Stina GåsøOL Trollelg213092
Marius W. HammernOL Trollelg214391
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Odin HorghagenOL Trollelg
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Anna F. HøysæterWing OK213643
Sindre Grefstad JubskåsOL Trollelg214385
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Mathias LeroyerFreidig
Lea LersethOL Trollelg217804
Sofus H LindWing OK213348
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Anna Emilie LonaWing OK223821
Frida LutherOL Trollelg213356
Klara LutherOL Trollelg212973
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK203644
Benjamin MorenoOL Trollelg209513
Emil Aleksander NolteFreidig206048
Kristin PetersenOL Trollelg213008
Eline SandnesOL Trollelg217685
Inger StokkeWing OK223676
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Johanna SøraasWing OK202338
Laurits SørumgårdFreidig225528
Daniel ThorsteinsenOL Trollelg214409
Hanne Marie TørhaugWing OK202251
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Oliver Vatterholm JernbergFreidig
Jakob Jøsang WithWing OK223650

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Mia StormoOL Trollelg217698
Nora Sumstad HanssenByåsen IL152739
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Thea EilertsenByåsen IL203786
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering203346
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Ella Fiskum NessFreidig212806
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK160969
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Maja LersethOL Trollelg165524

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK501151
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Benjamin CallananWing OK199653
Hallvard HellevikFreidig180307
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK223593
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Sondre Holås SødringOL Trollelg214408

H 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sigurd BraathenWing OK213155
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160969
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Isak LiljedalFreidig206041
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BonsaksenWing OK202216

H 13-14 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK203524
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Kristoffer Haugen MisundFreidig
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Olaf Gilje SanneFreidig212738
Håvard SingsaasFreidig214968
Edvin Skauby grønningSelbu OK172103
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
William P WalsethMalvik IL211889
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88701

H 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander DanielsenOL Trollelg214409
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Ørjan SæterMelhus IL96235
Erik Tofte jrMelhus IL224391

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
August Hopstad NykvistWing OK202257
Harald SørflakneMelhus IL88703

H 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H 15-20B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Sander SandmoMelhus IL225214
Trygve TegnanderWing OK223697

H 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Arvid LyngstadWing OK180173
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

Annonser

IOF Eventor