Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelløpet i Vinje 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 2 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 213 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Idun HeklandIL Gular213259
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157204
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157176

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie MyhreSkien OK185856

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Strømman BerteigFossum IF86375
Marit Wenseth KureNydalens SK157506
Britt Kari LegårdOdda OL80629
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Maiken SandbergNydalens SK191080
Siri SelvigNTNUI408227

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa157220

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Tilly BagåsIL Hauken211206
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Heidi LohneOdal OL - Orientering213363
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Jorunn Brun SagaSkien OK207864

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Stina Johannne SandbergNydalens SK97715

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Gyri MyhreSkien OK95264
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Louise OramBækkelagets SK197974
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Selma TonjerNydalens SK96426
Anna UlvensøenNTNUI147827
Kjersti Adéla WestinKristiansand OK149322

D 35 kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa157212
Linda FredhMåren OK184147
Mai Helen LingaIL Gular487964
Tone NilsenBø OL155976

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Elise HafskjoldNydalens SK207342
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Liv SchjervenLardal OL82130
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Gunilla GedinGöteborg Majorna OK
Gyrid KvaaleBø OL116890
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn BotnenBø OL89661
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Edel SlettemarkStord Orientering207689

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114
Ola MeenPorsgrunn OL212004

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Olve HeklandIL Gular212401

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adam ConwayKongsberg OL201777
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine LingaIL Gular127049

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157211

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Odin LingaIL Gular181926
Magnus NygaardNTNUI196862
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering197889
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL186958
Ove KjetsåOtra IL204645
Fredrik PollandOK Skeidi172271

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Tony HalsallOtra IL204646
Anders SeljestadOdda OL192476

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb207853
Lars Steinar HefreBø OL227730
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb187252
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Thomas NipenNydalens SK197815
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sindre SandvenFossum IF200630
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H35 kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Tom SagaSkien OK207744
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157213

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Bård HeklandIL Gular224042
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Per Rune OmfjordOddersjaa SSK216929
Tormod SkaugeIL Gular202182

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Roar MyhreKristiansand OK221313
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Trond BrevikFossum IF197501
Phil ConwayKongsberg OL201600
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Per Olav NærestadIF Trauma188700
Rune RøedStokke IL197822
Idar TveitOtra IL411292

H 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Roy GjerdingOK Moss197796
Inge GlittumOK Skeidi190985
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering168467
Erlend HoltermannPorsgrunn OL
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Harald OmlandSkien OK184463
Per SandbergNydalens SK181026
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering222065
Eivind TokheimOdda OL192416
Ulf WallinGöteborg Majorna OK129751
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Gunnar BråtenVoss IL180711
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Chr. HagenBø OL94133
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Harald HoviSkien OK184572
Rune LaurantsenSkien OK114912
Svein LingaIL Gular181793
Rolf LundeEiker OL206414
Olav NipenIL Tyrving197973
Ove OalandGanddal IL160920
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H 60 kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EriksenSandefjord OK186942
Martin NaufHedrum OL182122
Finn PettersenGjerstad IL68409
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Paul SkjakerHadeland OL89582
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Klaus EngenEidskog OL216401
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Ragnar HillestadLardal OL159034
Rolf LyePorsgrunn OL89039
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Steinar SlettemarkStord Orientering207797

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Harald WibyeOK Moss480203

Annonser

IOF Eventor