Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løpstest VM junior uttak

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løpstest VM junior uttak
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: torsdag 5 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

D 17-20 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Emma ArnesenByåsen IL195919
Karoline AuneHalden SK194816
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Ingrid BredalenLillomarka OL206908
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Maren GrandeFrol IL160101
Kristin Helland-HansenIL Tyrving141074
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Åshild KolstadFreidig182129
Anine LomeHamar OK195757
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Marie OlaussenFredrikstad SK196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Synne StrandAsker Skiklubb215533
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Frida SætherFreidig180266
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Tonje VassendFossum IF191267
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

H 17-20 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
August Asheim BirkelandHalden SK205538
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Johannes BordalRingsaker OK92337
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Alex CarcasHalden SK
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Kasper FosserHeming Orientering195708
Karl FremstadHalden SK191178
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Anders HagaRaumar Orientering195480
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Erling HjermstadFossum IF190677
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637
Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK192284
Elias JonssonNydalens SK203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Steinar KollerudLillomarka OL174825
Tobias KristensenLarvik OK216933
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Lukas LilandNydalens SK202201
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Petter Vangen LunåsmoTynset IF180799
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Einar MelsomFossum IF183652
Elias T. MølnvikFossum IF211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL155095
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845
Peter NordbrødenHalden SK184944
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108
Joar OldernesLillomarka OL201894
Marius PyttenKristiansand OK197877
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Oskar StørmerFossum IF209002
Stian SundsvikFrol IL180793
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Jørgen VisterHalden SK199492
Håvard WedegeFossum IF206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Øyvind WiggenByåsen IL500061

Annonser

IOF Eventor