Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gammelskolla Grand Prix

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gammelskolla Grand Prix
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 7 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

12 km (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Kenneth BilstadVang OL220950
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Sondre Sande GullordNydalens SK
Håvard HagaNydalens SK196740
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Lukas LilandNydalens SK202201
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Jan Ola PedersenVang OL221017
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
KyongSa RiNydalens SK169009
Henrik Bleken RudVang OL145164
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Pål StenbergVang OL217007
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Jostein TandbergNydalens SK226298
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Anders VisterNydalens SK209926
Henning WernøeHamar OK189105
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

6 km (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Torbjørn HalsKongsberg OL86969
Elias JonssonNydalens SK203274
Ole-Arthur JuveliLillomarka OL88977
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Henning MartinsenFredrikstad SK160742
Stein Arne NegårdVang OL170443
Bjørn OffigstadØyer-Tretten IF89761
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Simen OskalHamar OK204279
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Tone Bleken RudVang OL173480
Hans Reier SigmondLillehammer OK67414
Don SkantzeIL Tyrving186156
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Arve SmestadLøten o-lag87092
Nina SmestadLøten o-lag155083
Torstein StorlienRingsaker OK203372
Johan SwärdHadeland OL216647
Anne SørumRingsaker OK500607
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering136974
Arne TiltnesIL Tyrving182069

4 km (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne BakkanKlubbløs
Tove BakkenLillehammer OK83165
Tore HalsVingrom IL
Erik HaugenRingsaker OK92332
Kjersti sommerstad JuveliLillomarka OL88974
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Lene OskalHamar OK201387
Grete Berge OwrenFreidig214816
Marit OwrenNydalens SK152726
Kjell Joar RognstadLillehammer OK83163
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Solveig StenbergVang OL92070
Eli StensliLøten o-lag501070
Hans StorlienRingsaker OK203265
Helga StorlienRingsaker OK203264
Arne SvalundØyer-Tretten IF220732

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik OskalHamar OK501062

Annonser

IOF Eventor