Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 9 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

N-åpen (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Aglen AlsosWing OK223799
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK160971
Marie Elise S. BjørganStjørdals-Blink Orientering224816
Elias W. BjørgmoOL Trollelg214389
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Kristine BraathenWing OK223587
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Amund Andreas BuhaugNidarøst OK203647
Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK92076
Benjamin CallananWing OK199653
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Erlend GrønliFreidig225465
Stina GåsøOL Trollelg213092
Marius W. HammernOL Trollelg214391
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Odin HorghagenOL Trollelg217805
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Ingeborg KolstadWing OK223812
Sofus H LindWing OK213348
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Edvard Lundgren MelandWing OK213355
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203651
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Emil Aleksander NolteFreidig206048
Kristin PetersenOL Trollelg213008
Gaute RomundstadNidarøst OK203645
Eline SandnesOL Trollelg217773
Mia StormoOL Trollelg217698
Astri Myhre SvinsåsStjørdals-Blink Orientering224292
Stine Helgetun SørensenStjørdals-Blink Orientering223951
Marius TorsethaugenWing OK223492
Hanne Marie TørhaugWing OK176573
Oliver Vatterholm JernbergFreidig
Jakob Jøsang WithWing OK223650

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073

D11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering203346
Ella Fiskum NessFreidig212806
Solveig Louise NissenFreidig211745
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig181780
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Guro Harbak MusumOL Trollelg165525
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Thea WalsethMalvik IL213633

D13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441

D15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Gjersvold HaugFreidig152257

D17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Eldrid BratsbergWing OK199654
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Alf Petter LynumFreidig186849
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Sigurd BraathenWing OK213155
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
William P WalsethMalvik IL211889

H13-16 C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
Hallvard DahleWing OK212467
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Espen KarlsenMelhus IL224432
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Eirik SkurdalMelhus IL225218
Erik Tofte jrMelhus IL224391

H13-16 N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
August Hopstad NykvistWing OK202257
Harald SørflakneMelhus IL88703

H15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H15-20B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering221496
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Matias NissenFreidig214966
Sander SandmoMelhus IL225214
Trygve TegnanderWing OK223697

H17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Arvid LyngstadWing OK180173
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

D11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203642
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203649

H11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BonsaksenWing OK202357
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK160968
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK160969

Annonser

IOF Eventor