Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup-løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup-løp 3
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 211 påmeldte deltakere.

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK193068
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Elise Ye LundeMalvik IL224318
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Thea WalsethMalvik IL213633

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Martine Klock FletenWing OK211296
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg160510
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pauline Røstum BellingmoOL Gaula61138
Ingvild BostadNidarøst OK480015
Johanne de PresnoNTNUI208108
Kristine FjellangerNTNUI500166
Aurora FossøyNTNUI62220
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Heidi JensenNTNUI204714
Rannveig JørgensenNTNUI182034
Anette KleppestøNTNUI217161
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Jenny PerssonByåsen IL202145
Sara ProforsFrol IL192448
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Hedvig ÅstebølNTNUI181961

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Mari HoffByåsen IL181864
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde BellingmoOL Gaula400938
Guri BjørndalByåsen IL196923
Anne-Lise BratsbergWing OK80518
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL208919
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig176244
Borgunn YtterhusByåsen IL220907

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Randi HellandWing OK78496

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Alf Petter LynumFreidig186849
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Andre AuranMalvik IL193043
Sigurd BraathenWing OK213155
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig154340
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Vegard Lereim StorliFreidig175985

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK145882
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tomas EllefsenFreidig204743
Mikkel HoltFreidig184323
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK172166
Håvard SingsaasFreidig214968
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
William P WalsethMalvik IL211889

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Sondre HuseWing OK213447
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Trygve TegnanderWing OK223697
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Øyvind BergNTNUI412554
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Nils Ola KvamFreidig176240
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Aleksander SkoglundFreidig179372
Mathias VindalFreidig203527

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Ola BergerByåsen IL170612
Miguel CastroviejoNTNUI154070
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Ingebrigt EidIL Leik132562
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Øystein HaugFrol IL179806
Ola KeiseråsIL Leik160506
Eirik MarthinsenNTNUI187214
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Hugo SmetsNTNUI154072
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Espen StornesNTNUI192522
Vidar TronsauneOK Fjell109248
Olav VestølNTNUI206427
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Øystein BraathenWing OK88633
Arild H ClausenFreidig179864
Tomas EidsmoFreidig173137
Stein-Erik FletenWing OK199651
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Arild HeggesetFreidig410900
Pål KittilsenFreidig206040
Arne Inge KolstadWing OK76101
Eivind LonaWing OK211262
Jørgen LongvaByåsen IL412896
Bjørnar LynumFreidig185929
Olle MalmringFreidig206218
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Bård NonstadOL Trollelg190811
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Are RogstadNidarøst OK203650
Jon RøstumOL Gaula178780
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Jørgen TegdanOL Trollelg191303
Marius WalsethMalvik IL207644

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Svein Erik BratsbergWing OK192915
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Per Erik KvamFreidig152255
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Terje MidtbøWing OK199655
Geir OwrenFreidig400936
Bernt RognesFreidig201831
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL500161
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank BjarkøWing OK188759
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Tom BuggeByåsen IL211274
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Knut LillealternFreidig217002

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Tore KisteNidarøst OK186019
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Magnus LandstadFreidig483336
Frode StensrudOL Trollelg200407
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Thore SundsetvikOL Trollelg111827
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn BjørgumNidarøst OK159521
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK180706
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Eigil SørliMalvik IL179842

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnfinn LangelandByåsen IL156835

Åpen kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225

Åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joakim Iversen RønningKlubbløs201845

Annonser

IOF Eventor