Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 112 påmeldte deltakere.

D13-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

H13-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sondre BataldenFana IL213380
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Herman BrunborgNittedal OL190333
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Johan EikangerIL Gular184233
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Scott JuvikIL Gular206490
Andreas KragsethIL Gular212521
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

D17 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene BergerOs Orienteringsklubb194708
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering149174
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Antonette HesselbergLarvik OK177732
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Marian KjellevoldIL Gular188769
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
kari Jussie LønningSturla, IF60613
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Elise RognsvågUmeå OK
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Vibeke ØyeIL Gular144657

H17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Sindre EkrheimBergens TF165469
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Ross JuvikIL Gular
Odin LingaIL Gular181926
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Ole MyklemyrEiker OL200390
Bruno NazárioKristiansand OK176540
Marcel NiederhauserAskøy OL194813
Sturle NordeideGneist, IL211077
Christian ReuschHeming Orientering194449
Knut UtneFana IL222547
Marius ØieLøten o-lag159002

D50 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Lise ChristensenTIF Viking205987
Torun DyrkornEiker OL185988
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular487964
Anne MadslienNydalens SK500059
Karin ProforsKöping-Kolsva OK204552
Ingrid RollFana IL192922
Hilde Tvedt RyenHamar OK92224
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Anne Gro StyrvoldLarvik OK211281
Eli VerstoIL Gular195736

H50 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Bjørn BataldenFana IL195907
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Rune ErdalSamnanger IL228103
Lars FremstadLarvik OK500246
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Svein LingaIL Gular181793
Roger LysnesHedrum OL182119
Magne RaadalFana IL184640
Helge RyenHamar OK92223
Erlend RåheimOK Øst153843
Erling StrandBergens TF186000
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045

Åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Kirill EikangerGneist, IL212188
Bård HeklandIL Gular92585
Idun HeklandIL Gular213259
Olve HeklandIL Gular212401
Ingvild HolstSturla, IF189047
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Mari StadsnesIL Gular212049
Rune StadsnesIL Gular187280
Tessa VerinderSturla, IF189125

Annonser

IOF Eventor