Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 513 påmeldte deltakere.

N-åpen (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157214
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa157215
Anne AamodtKongsberg OL221318
Abelone Josefine AxelsonEiker OL185473
Amanda AxelsonEiker OL185471
Mathias AxelsonEiker OL185472
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Tuva BredholtKongsberg OL
Guro BrændenLillomarka OL187182
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Odin FismenFossum IF225242
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Fredrik GrønsethFossum IF
Hildegunn GrønsethFossum IF
Nora GrønsethFossum IF
Aurora Ness GundersveenRøyken OL205935
Jarand GustafssonKongsberg OL202996
Frida HopeModum OL
Oskar HopeModum OL213031
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Synne KjernsmoRøyken OL211729
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011
Helene Stenvik MoenKongsberg OL
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering
Eline Maudal PettersenKongsberg OL
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779
Mikkel RastadAsker Skiklubb152351
Henrik RingheimOL Trollo202102
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Kristine RingheimOL Trollo226961
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Alise Lindløv SandFossum IF225294
Alfred Berglund SandeRøyken OL212828
Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering156598
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Jon StrandKongsberg OL183843
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Eimund Øverli BergKongsberg OL206904

D -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Annika van RaaijHedrum OL187291
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Berglund SandeRøyken OL211690
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212371
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Lene HaugeHisøy OK412605
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Karoline FjæreHedrum OL157980
Tomine Ness GundersveenRøyken OL176465
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Selma HøivoldKongsberg OL155652
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL213054
Sigrid SteinmoenNotodden OL212984

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Kristine Myklebust StrømHedrum OL156909

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna FinstadKongsberg OL91437
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Malin HaugeHisøy OK212879
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Silje Borge HoviSkien OK79803
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anita HillerenEiker OL94140
Bente Kristin HopsnesFossum IF216898
Thea KleivenRingerike OL160316
Pernille NaufHedrum OL203284
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK80362
Victoria Myklebust StrømHedrum OL159658
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Sigrid Melander VieFossum IF176299

D 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrving137329
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK114854
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092
Ingrid TronshaugStokke IL203565

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene ColquhounNittedal OL205926
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
June Helen MyklebustHedrum OL156950
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Gunn Kristin RosoLardal OL
Solveig SchouOK Sør60724
Susanne StrømHedrum OL173293

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Rita SantschiModum OL204656

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Linn Hege RosoLardal OL222631
Julie Roll TørnqvistFana IL192920
Elin UlsakerHemsedal IL136940

D 21- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Heidi StoksethHalden SK197722
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF145372
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Tanja InstanesSturla, IF226658
Merete LyseboLardal OL180324
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Marianne HaugeHisøy OK78908
Mette Eline HeimstadRingerike OL221248
May Ingela HopeModum OL96534
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen158029
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Hanne Løver ThonModum OL206288
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb174665
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Torun DyrkornEiker OL185988
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Eva SyversenRøyken OL222663
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving200025
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Anne Berit EidNydalens SK500280
Heidi FalckIL Tyrving199505
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Cathrine NorvikRøyken OL76186
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Aud KjemperudEiker OL184662
Nina KolbergIL Tyrving159520
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL129730
Elisabeth RødAndebu IL79499
Linda VerdeSturla, IF209838
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Bjørg MostaulBø OL39205
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Marta StangModum OL144646
Kari StrandeRingerike OL87520
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Elin DahlenRingerike OL201694
Synnøve DalvaBø OL88670
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK80459
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Sidsel SandelienHeming Orientering172855

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Lisa SørenssenRøyken OL145483
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid RollFana IL192922

H -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Theo Winsents SæterMåren OK195570
Tollef TjentlandLardal OL82132
Martin TorøKongsberg OL175352
Erlend UlsakerHemsedal IL206340

H 11-12 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Arne BerganKongsberg OL184532
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Mats Olsen ByeModum OL211926
Martin DybvikStokke IL195896
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Brage EikåsSandefjord OK182096
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Endre SandKongsberg OL172219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Liam WingstedtHalden SK176982
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL216984
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Andreas DaleBergens TF201953
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Kristian StrømNydalens SK211176
Sindre UlsakerHemsedal IL206341

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus EikåsSandefjord OK207892
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular188769
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H 17-A kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL147277
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jon DaleBergens TF201908
Trond FossSandefjord OK205484
Inge HaugeHisøy OK173172
Stig InstanesSturla, IF145113
Kjetil KjernsmoRøyken OL401142
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174340
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Eirik SkavhellenBotne SK145321
Atle StrømHedrum OL150454
Endre UlsakerHemsedal IL216820

H 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL185470
Sindre BråtenVegårshei IL87599
Kenneth DybvikStokke IL195593
Yngve FinkenhavnNittedal OL214857
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Sverre MelbyeRaumar Orientering156600
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Tore DeinbollSturla, IF209841
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL94372
Ladislav KocbachBergens TF
Jan LazorModum OL204724
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Jarle LysnesHedrum OL203389

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Harald HoviSkien OK184572
Eirik LarsenSkien OK222237
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Are Smeland NygårdseterVegårshei IL179395
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Stefan RingOK Löftan199548
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Øyvind StoksethHalden SK172140

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Kristoffer JacobsenIL Tyrving158056
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen208052

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK212105
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Pål Martin EidAsker Skiklubb214300
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Jarl HommeSturla, IF209781
Gard LindsethNydalens SK203418
Jan Tore LudvigsenIL Koll
Neil MarstonHemsedal IL483542
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Bjørn Lennart VorreLardal OL82128

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Rune EngehultNotodden OL207901
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Arne NåtedalOL Trollo222200
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Jens TjentlandLardal OL165201
Espen WigaardOppsal Orientering485677
Pål WinsentsMåren OK413165

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ByeModum OL193869
Jan Petter HansenIL Gular88722
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Gunnar HopeModum OL212760
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Harald KvisliNotodden OL207900
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Håkon MogstadFana IL217035
Rune RøedStokke IL197822
Gjermund RørenEiker OL173451
Per Einar StrømHedrum OL221210
Ole TørnqvistFana IL192921

H 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Lars FremstadLarvik OK500246
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Arne JohannesenIL Gular61154
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Ivar LindsethRingerike OL146569
Johan LundeIL Koll206911
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Don SkantzeIL Tyrving186156
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL172115
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Stian FalckIL Tyrving97951
Runar KirkerudEiker OL479396
Rolf LundeEiker OL206414
Dag MoeKristiansand OK184578
Olav NipenIL Tyrving197973
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Kjell DolvaSkien OK185921
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Arnulf RulnesNotodden OL82342
Bård StangModum OL66652
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Tor TrøanHadeland OL96183
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL77374
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Knut LindløvOK Moss183686
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Olav MoRøyken OL165151
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Per VoldFana IL220842

H 75- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Harald LundhaugOK Moss201916
Per MeilandLommedalens IL214982
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997
Erling TidemannLommedalens IL168119
Harald WibyeOK Moss480203

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Kjell H. EriksenFossum IF500403
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Johan JanssonVäxjö OK
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Helge KvaaseBækkelagets SK160324
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A-Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Morten KongsbergIL Tyrving174738
Hege MelbyLardal OL154290
Kristian Bernhard NilsenFossum IF145371
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Sverre WisløffKlubbløs228399

Direkte A-Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FismenFossum IF79826
Ian RingheimOL Trollo204716

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aagot HartmannRøyken OL171033
Ronny NelsonLardal OL206255
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Jan Magne GundersveenRøyken OL206534
Marianne NessRøyken OL206535
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

Annonser

IOF Eventor