Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 14 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 295 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Karoline DahlFreidig

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Myhr AmundsenWing OK203539
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig206048
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig185981

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK117690
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 17-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK175991
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Synne FossøyNTNUI98004
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Vera MelkildFreidig180322
Helene OmdalNTNUI195483
Pernille OpheimFreidig142526
Malin SandstadFreidig159550
Line SølbergOL Trollelg160510
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL226226
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053
Kristin AntonsenNTNUI80446
Pauline Røstum BellingmoOL Gaula61138
Ingvild BostadNidarøst OK480015
Sigrid BratsbergNTNUI80519
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Johanne de PresnoNTNUI400809
Kristine FjellangerNTNUI204552
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Karine Hagesæther FossNTNUI213050
Aurora FossøyNTNUI62220
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Rannveig JørgensenNTNUI182034
Anette KleppestøNTNUI217161
Siri KollerudLillomarka OL198836
Karen Oline KolstadFreidig159545
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Lene OskalHamar OK201387
Jenny PerssonByåsen IL202145
Sara ProforsFrol IL192448
Johanne RaknerNTNUI191197
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Ane TinmannsvikOL Trollelg66761
Guro TorpeFrol IL217270
Anna UlvensøenNTNUI147827
Marta UlvensøenNTNUI196843
Andrea VindalWing OK161003
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hedvig ÅstebølNTNUI181961
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL208924

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL116962
Benjamin CallananWing OK199653
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig203433
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Sigurd BraathenWing OK213155
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Jakob Lundgren MelandWing OK212149
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Anders TørumSelbu OK157736

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Mikkel HoltFreidig184323
Mathias Enebak IversenFreidig152256
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
William P WalsethMalvik IL211889

H 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig176080
Erik Hagen BergWing OK212689
Håkon HolstadFreidig203584
Sondre HuseWing OK213447
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig159546
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Trygve TegnanderWing OK223697
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Øyvind BergNTNUI412554
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Nils Ola KvamFreidig176240
Oscar LyngenFrol IL222709
Martin LøvåsNidarøst OK207664
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Aleksander SkoglundFreidig179372
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Øyvind WiggenByåsen IL500061

H 21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Øivind AunøienOK Fjell187236
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Ola BergerByåsen IL170612
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Erik FrøsethVerdal OK63724
Erik GustafssonNTNUI169149
Øystein HaugFrol IL179806
Christian HohlWing OK211245
Bjarte ImsFreidig39026
Sindre JohannessenFreidig181960
Ola KeiseråsIL Leik160506
Sondre KongsgårdNTNUI158530
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørn LundanesNTNUI208437
Petter LyngNidarøst OK86275
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Terje MaroniByåsen IL68412
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Sindre NordhagenNTNUI207007
Per Melander OftenNTNUI194465
Simen OskalHamar OK204279
Alex PedersenOL Trollelg90016
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Ole Hartvik SkogstadOL Gaula114923
Per Harald SkogstadOL Gaula168677
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Espen StornesNTNUI192522
Sebastian TorgersenNTNUI196766
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL156740
Kyrre AuranMalvik IL193006
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Arild H ClausenFreidig179864
Stein-Erik FletenWing OK199651
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald FørdedalWing OK211260
Jan HageIL Leik187018
Vegard HansenOL Trollelg191299
Arild HeggesetFreidig410900
Jon HolstadFreidig97601
Arne Inge KolstadWing OK76101
Eivind LonaWing OK211262
Jørgen LongvaByåsen IL412896
Bjørnar LynumFreidig185929
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Jon RøstumOL Gaula178780
Per Ivar SkinderhaugWing OK413091
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Marius WalsethMalvik IL207644

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Dag Erik HellandWing OK211471
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Per Erik KvamFreidig152255
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Terje MidtbøWing OK199655
Lasse NatvigByåsen IL209980
Geir OwrenFreidig400936
Per Einar PedersliOL Trollelg80766
Bernt RognesFreidig201831
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Reidar SelmerFreidig71770
Hans Boye SkogstadOL Gaula180246
Dag StenersenNidarøst OK412983
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK203489
John SvergjaNord-Østerdal OK157012
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377
Jon VindalWing OK161004
Øystein WiggenByåsen IL226215
Geir WillumsenFreidig69093
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Kjell MaroniByåsen IL221188
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Helge RustadFreidig173333

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tom BuggeByåsen IL211274
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Tor GjermstadWing OK161001
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Finn Faye KnudsenOL Trollelg191304
Egil RepvikOL Trollelg146401
Frode StensrudOL Trollelg200407
Thore SundsetvikOL Trollelg111827
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Anders LaugloOL Trollelg179416
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Arnfinn LangelandByåsen IL156835

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik206323
Katrine AndersenFreidig180021
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Mari HoffByåsen IL181864
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Sigrid MelkildFreidig211655
Mari MoseidFreidig152366
Mette Resell NolteFreidig188746
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kjersti TannvikFreidig188730
Liv TennesWing OK199281
Kari UlsethFreidig180719

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Hilde BellingmoOL Gaula400938
Guri BjørndalByåsen IL196923
Anne-Lise BratsbergWing OK80518
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Karin GalaaenSelbu OK157217
Rine HanssenByåsen IL208919
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Ingunn MorsetWing OK125674
Mona J. MølnvikFreidig203492
Grete Berge OwrenFreidig176244
Borgunn YtterhusByåsen IL220907

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516

Åpen kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miguel CastroviejoNTNUI211131
Sivert FolgerøFreidig203579
Asbjørg Engdal OlsenKlubbløs188855
Edmund OlsenKlubbløs202038
Hugo SmetsNTNUI153969
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Vidar TronsauneOK Fjell211171
Eirik VefsnmoByåsen IL161048
Anders WaageFreidig201390

Åpen lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joakim Iversen RønningKlubbløs
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Fredrik SteinsvikNTNUI171971

Annonser

IOF Eventor