Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016, løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 556 påmeldte deltakere.

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Ebon EspedalNydalens SK3670999
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK189098
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771, 213674
Marie SaugestadNydalens SK3730272, 208017
Marie ScheeleNydalens SK3725330, 157485
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Inga Skaarer WiklundNydalens SK
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877, 3640463
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732, 207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167, 3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600, 3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200, 200471
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255, 157997
Jonas KroghOppsal Orientering203311, 3713765
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603, 202158
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906, 3661253
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering212644
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

D 13-16 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152, 171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Ella BerstadHeming Orientering157141
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF
Monica BrevikØstmarka OK212503, 212503
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311, 196903
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971, 142796
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Ingunn HofgaardNydalens SK196724
Iris HolstIL Tyrving3632163
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Ingvild HøydalNydalens SK3222262, 226065
Tia JansenHeming Orientering187165
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK212529
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655, 152441
Pernille KatlaFossum IF191341
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312, 3636719
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Martha Nesheim KøberNydalens SK172673
Marie LilandNydalens SK153847
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3655933
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3385028, 157037
Ea LunøeNydalens SK157156, 3624046
Ingrid MadslienNydalens SK3739810, 201964
Hannah MansNydalens SK157489
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200, 226296
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Maren NorderudIL Tyrving217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Torill OldernesLillomarka OL3649068
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441, 3657913
Astrid RognstadHadeland OL3645033
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421, 158421
Oda ScheeleNydalens SK224243
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Frida SolsrudNydalens SK187089
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018, 3780863
Oda SørlieNydalens SK171949
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Pia Young VikNydalens SK224455
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 13-16 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb3700770, 500222
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820, 192670
Audun BerganNydalens SK153565, 3607686
Gaute BerganNydalens SK153564, 3604097
Arthur BrunborgNittedal OL193682, 3630829
Herman BrunborgNittedal OL3551165, 3551165
Lauritz BrunborgNittedal OL92529
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939, 3511102
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306, 3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Peter GisholtFossum IF198904, 3777950
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Henrik GudimØstmarka OK212620
Johannes HalvorsenNydalens SK3665965, 186078
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SK202159
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216, 3644036
Isak JonssonNydalens SK204677
Storm KleivaNydalens SK172705
Henrik KnudsenOppsal Orientering130753
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Jonas MyhrAsker Skiklubb3643426
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Torstein NordgaardOdal OL - Orientering217650
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
John OtterleiØstmarka OK179410
Andreas RambergØstmarka OK207518
Anselm ReichenbachOppsal Orientering
Henrik ReuschHeming Orientering194450, 3779683
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering217168
Marlon RustadBækkelagets SK3673381
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Elias StubberudNydalens SK
Håkon SturødNydalens SK500056, 3641206
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019, 186896
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Torjus UllernIL Tyrving199342
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Lars Young VikNydalens SK186295
Simen VågeAsker Skiklubb212140
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK150383, 3604022

D 17- (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK170531, 3608098
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613, 97613
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving152506
Karen BjergaardNydalens SK3329323, 180935
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Ingrid BredalenLillomarka OL206908, 3395050
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Maria BrodinFossum IF3626181, 94472
Elin EkebergIL Tyrving159503, 159503
Joanna ErikssonNydalens SK221343
Marianne ErvikOslo Universitetssykehus BIL
Åshild Faller RåheimFet OL3571981, 153842
Astrid FiskumIL Tyrving180302, 3617743
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055, 181104
Mari FlatekvalOppsal Orientering480220
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Åsa FranzenIL Tyrving220728, 3407558
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 184264
Elena GrandNydalens SK187012, 187012
Kine GulliksenBækkelagets SK3623980, 159016
Line HagmanBækkelagets SK69018
Ida Feiring HaltiaIL Tyrving186181
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving3412178, 186180
Kristin Helland-HansenIL Tyrving220799, 3542941
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Linn HokholtNTNUI214837, 3597572
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marion HuberNydalens SK226171, 3772480
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3777695
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Guro JordheimHemsedal IL3391638, 155778
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK208746, 3623527
Line KlyveOppsal Orientering60557
Maren KoplandModum OL86844
Ester KronbergRaumar Orientering216851
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Johanne LægranNydalens SK176066, 3349719
Oda LægranNydalens SK3363760, 176200
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL226193
Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL3409166, 201501
Toril NesNydalens SK129752
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391, 3781630
Hanne NøvikNydalens SK188964, 188964
Louise OramBækkelagets SK197974
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188, 3781077
Marthe RamstadFet OL3485083, 189734
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009, 3725454
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK128464, 3574878
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Camilla StridsklevIL Tyrving
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Yvonne SvendsenIL Tyrving211271
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137, 161304
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019, 3780897
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3544418
Ida TangenNydalens SK487970
Arianna TauferNydalens SK
Ida TiltnesIL Tyrving
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Ingvild TømtaRaumar Orientering67604
Elise UllernIL Tyrving3404084, 199343
Marie UllevålseterNydalens SK182041, 3777968
Mariann UlvestadBækkelagets SK3577046, 158852
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Tonje VassendFossum IF3587961, 191267
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Lisbeth VollNydalens SK96612
Hedvig VollsetHeming Orientering187013, 3667581
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 181961

H 17- (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNydalens SK3328408, 192147
Knut AasheimOppsal Orientering194508, 3620705
Emil AhlbäckFossum IF3781127, 500294
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL3463429, 180194
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103, 3608270
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159, 3498441
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939, 3722147
Audun Rognerud BøeFossum IF160451, 3702511
Alex CarcasHalden SK
Per Magnus DahlElverum OK
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948, 181662
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Henrik EijsinkNydalens SK3603875, 177948
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Karl FremstadHalden SK3598547, 191178
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135, 201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952, 500003
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3498391
Håvard HagaNydalens SK196740, 3098308
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 211355
Henrik Kvikne HansenNydalens SK197807
Erling HjermstadFossum IF190677, 3722337
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL200351
Tarjei HoloFossum IF3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Martin JohanssonIL Tyrving3312626, 199335
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571, 226172
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Steinar KvaaleBø OL157067
Martin LangaasOppsal Orientering151401, 151401
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Aksel MadslienNydalens SK3714870, 201954
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Lars Eid NielsenNydalens SK3511334, 198025
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186940
Mathias NipenIL Tyrving186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930, 500257
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Mathias OlsenLarvik OK470726
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179375
Przemek PatejkoKS Spójnia Warszawa
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194, 208696
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251, 3412095
John Eivind PresterudFet OL193623
Tobias R. HyllesethSentrum OK225270
KyongSa RiNydalens SK3715265, 169009
Tim RobertsonFossum IF219292
Sander H. RogndokkenFet OL3476496, 195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Sindre RønningFossum IF3598612, 221215
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564, 192564
Thomas SchiveBækkelagets SK183679
Martin SchälliBækkelagets SK
Simen SmestadBækkelagets SK207863, 3780996
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Stig Carlson StrandhagenRøyken OL71900, 71900
Ove SætraHadeland OL3677697, 500224
Håkon Østraat SævareidHalden SK3693967, 180501
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Vebjørn TandbergNydalens SK157755, 3256146
Morten Tangen FredhMåren OK208419, 3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 412980
Erik TrøenModum OL3380755, 86874
Trygve TømtaRaumar Orientering3584240, 89498
Andreas VaageBækkelagets SK158015, 210716
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Tarjei VollsetHeming Orientering3300381, 200551
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159, 181256
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Magnus WølnebergIL Tyrving3411642, 193113
Magnus ZachariasenOppsal Orientering60555

D 40- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Solveig BerganNydalens SK180326
Marit B. EithunNittedal OL3780756, 192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Linda FredhMåren OK184147
Elise HafskjoldNydalens SK207342
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786, 212866
Hege Farnes HildrumLillomarka OL179998
Gyda Drage KleivaNydalens SK500158
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Aase MestadLillomarka OL221349
Janne MoeHeming Orientering196768
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3740701
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF128428
Ingrid Eide RappRaumar Orientering175058, 3506821
Marianne ReuschHeming Orientering194448, 3334885
Ingrid SkaarerNydalens SK3055357
Nora SkauenIL Tyrving182125
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Ida Margrethe UllernIL Tyrving211369, 3558442
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Hege WangLillomarka OL158427, 3390101
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Ingeborg ØderudBækkelagets SK
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

H 40- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424, 222524
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb197500
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Audun BjerknesMåren OK
Tore BredalenNittedal OL206921
Vegard BroxIL Tyrving
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331, 3729126
Anders FlågenHeming Orientering411539
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Kyrre GranFet OL180192
Inge GunnesIL Tyrving3778859, 150405
Sven Arne GylterudFossum IF147530
Robert HafsrødOppsal Orientering205551, 205551
Bjørn HaugeNydalens SK411372, 3777687
Ove HildrumLillomarka OL181295
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleNydalens SK197809, 3386588
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Pål Christian IngierdBækkelagets SK3519097
Espen JernbergNydalens SK211283
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK188985
Christian JomaasFossum IF3415551, 191345
Haakon KnudsenOppsal Orientering71598
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Trond LundIL Tyrving3504107, 500311
Steinar LågAsker Skiklubb
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Ola PermanOK Tyr155610
Inge RambergØstmarka OK172946
Martin ReichenbachOppsal Orientering
Christian ReuschHeming Orientering3672045, 194449
Tor RingstadHedrum OL
Alexander RødstenHeming Orientering500043, 3778339
Yngve RøeNydalens SK157484, 3606639
Bent Erik SkaugOppsal Orientering
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459, 3710829
Jon SolsrudNydalens SK96361
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356, 3778610
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Henrik VaageBækkelagets SK210909
Christian VogelsangNydalens SK
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827, 3478732

D 50- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK96505
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Berit BergeIL Tyrving3052321, 200025
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DahlNydalens SK192454, 3741006
Berit DanielsenIL Tyrving3388063, 220726
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenIL Tyrving181109
Christine GjermoØstmarka OK146325
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Anna GöhlmanIL Tyrving3619483, 185825
Mette HallénNydalens SK200574, 200574
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Marianne HjermstadFossum IF3389178, 186886
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Maria JonssonNydalens SK224623
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Anne MadslienNydalens SK3327434, 500059
Kari MadslienNydalens SK201959, 3552866
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Anne MyhrNydalens SK144981
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089, 3778990
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb118534
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646, 221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157, 3162682
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Helena StubberudNydalens SK
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ellen Marie TurterNydalens SK188728, 188728
Alix Young VikNydalens SK89481

H 50- (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322, 196876
Jon Iver BakkenNydalens SK201445, 3561305
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092, 159509
Christian GrotnesIL Tyrving211267, 3199718
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ole Petter HaugenNydalens SK214738, 3554417
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Frode KamsvågIL Tyrving199499, 3402690
Kjetil KarlsenOK Moss
Morten KarlsenMåren OK3780681, 400006
Hallvard KorenOK Moss3777703, 84741
Are KristiansenIL Tyrving3635950, 186247
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Terje LinløkkenØstmarka OK3640729, 210922
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Ove MartinsenHauketo IF199744
Johan MattssonLillomarka OL80512
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Are NjåsteinIL Tyrving206550, 3597663
Thor NorderudIL Tyrving188842
Per Olav NærestadIF Trauma
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering3660503, 211190
Børge PedersenNydalens SK194140
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Erlend RåheimOK Øst153843
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Per StedjeØstmarka OK3780418, 152478
Helge StubberudNydalens SK
Geir Sverre SvingheimHadeland OL68548
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Arne TorgersenBækkelagets SK38368, 38368
Thor VollsetHeming Orientering216665
Ottar WiklundNydalens SK
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010, 3781176
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenIL Tyrving186240, 186240
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969
Live Joronn YtrehusRingerike OL

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergIL Tyrving3598083, 211555
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bjørn GrindeOslostudentenes IK3780350, 187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Einar JensenNydalens SK200777, 3777729
Johan Toverud JensenNydalens SK79905
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering3653284, 193685
Stein KlyveOK Moss
Bård NatvigNittedal OL
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164, 3387933
Torbjørn NørbechRingerike OL
Fredrik SteiwerLillomarka OL205586
Nils-Petter WiikDriv IL199657, 199657

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Unni DrageHaugerud IF160343, 160343
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Inger SkaugOppsal Orientering191388

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919, 214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833, 183833
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tor DrageHaugerud IF157981, 157981
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723, 195723
Sturle HånesIL GeoForm169036
John Thomas PetersenNittedal OL3778685, 184542
Helge RevhaugRingerike OL214964, 3362522
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722

D Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje WithKlubbløs206487

H Bedrift (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin GramstadVBIL144111
Terje Wiig MathisenOpen iT190637, 3778594

D Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering66842
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Hanne Wærp HaugeNydalens SK
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ane HustvedtOppsal Orientering212682, 3688595
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069, 3721065
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719, 209719
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Line Hetle WasbergOppsal Orientering155531

H Rekrutt (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Axelsen DanielsNydalens SK
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Aksel EideBækkelagets SK204533, 204533
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720, 3724671
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Eskil HafskjoldNydalens SK212723
Sondre HafskjoldNydalens SK213784
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK3606621
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Magnus JystadØstmarka OK212531
Martin JystadØstmarka OK212619
Leon KnudsenOppsal Orientering119628
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932, 3781283
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720, 209720
Birk Eidelbrekt WoldOppsal Orientering212534
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor