Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 1. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 1. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 5 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annie MyhreStord Orientering197840

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering91027
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Arnfrid SkjævelandStord Orientering79048
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Malene ØenStord Orientering79037

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette FitjarFitjar IL224068
Nina HagerupStord Orientering207690
Turid HellandStord Orientering91149

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Stalheim GrimstadStord Orientering184213
Linda RykkjeStord Orientering100200
Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering188704

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor L. AgaFitjar IL208747
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192930

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Martin StautlandStord Orientering197781
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian RykkjeStord Orientering207688

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Stig Helge WesterheimStord Orientering176369

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik OttesenStord Orientering192132
Even RolsnesStord Orientering174712
Sveinung RykkjeStord Orientering402908
Rune VassendenHalsnøy OL91414
Ove VedøyStord Orientering197773

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Magne BratsethStord Orientering211461
Jarle HallandStord Orientering197844
Magnar HillesdalStord Orientering114869
Arne Henrik HovdenStord Orientering91153
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Jan Ove ØenStord Orientering79047

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilhelm EngelsenStord Orientering199722
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Sigmund SætreFitjar IL156990
Lars Helge WesterheimStord Orientering153672

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Harald HaugenStord Orientering197746
Jonny HuseStord Orientering79040
Steinar SlettemarkStord Orientering207797

H-Open (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AarbøStord Orientering197750
Victor AgaFitjar IL211268
Frode FitjarFitjar IL211460
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Øyvind SkålevikFitjar IL487960

N-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Fitjar HjelleFitjar IL211340
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211295
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Erika JægerStord Orientering211607
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Elanor WesterheimFitjar IL79126

Annonser

IOF Eventor