Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 8 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Sindre JøranliTorpa OL211736
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL212386
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Anita TorsethGjø-Vard OL191165
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165

C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Even LienGjø-Vard OL187269
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL225471

B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering60948
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Erik HaugenRingsaker OK92332
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL202361
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Roar SkoglundIL Veten206112
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

A (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Mari JøranliTorpa OL206485
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll207728
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

Annonser

IOF Eventor