Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 4 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Nelly Østerhaug WinterbergGjø-Vard OL225471

C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Even LienGjø-Vard OL187269
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419
Olav SveumGjø-Vard OL225502
Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL

B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Erik HaugenRingsaker OK92332
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL154044
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

A (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Turid GiilRond OL71983
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

Annonser

IOF Eventor