Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 20 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering212817
Even Nordli EriksenGjø-Vard OL212827
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering111569
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Emilie Kloppbakken StenbrendenKlubbløs
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Josef ØhmanGjø-Vard OL166976

C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL212249
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OL165732
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL212285
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jens Strømmen MartinsenOL Toten-Troll89587
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

B (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Berit BergsetIL Veten92121
Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering212736
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Håvard GjestvangOL Toten-Troll402743
Erik HaugenRingsaker OK92332
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Terje MalmHamar OK206901
Roar SkoglundIL Veten117713
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Jon StrandSnertingdal IF Orientering212745
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923

A (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL165733
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Olav SveumGjø-Vard OL
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

Annonser

IOF Eventor