Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafett
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004

A-Open (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HusdalTIF Viking62992
Johan HögstrandIFK Göteborg407851
Marie HögstrandMarkbygdens OK
Stig MjelstadTIF Viking185875
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

B-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Frode KlosterFitjar IL156886
Sjur LehmannVaregg Fleridrett184534
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Nina Christin NæsheimTIF Viking194710
Håkon OtteråTIF Viking216846
Helge SkageGneist, IL

D/H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

C-Open (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Volden de FineFitjar IL225373
Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag
Eline Fitjar HjelleFitjar IL224371
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Emilie Skram IsdahlFitjar IL192930
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Daniel RolfsnesFitjar IL80642
Kjell SkageGneist, IL158528
Anne Beate Smith RønningGneist, IL204738
Sunniva TorvundGneist, IL146597

D/H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Solheim EideOdda OL192098
Johanna MjelstadTIF Viking194621
Helene NysæterBergens TF191281
Iris SkageGneist, IL204738
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

D/H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias SkaugeIL Gular94064

N Open (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF60880
Harald Solheim EideOdda OL206068
Elias Nguyen HansenOdda OL178388
Torstein KristesenOdda OL206056
Rannveig Oma LøyningOdda OL206062
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Øystein TveitSuldal Orienteringslag
Karina Solheim ØyreOdda OL206051

Annonser

IOF Eventor