Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016, Løp nr.1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016, Løp nr.1
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 5 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 520 påmeldte deltakere.

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK189098
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Malin SveenBækkelagets SK203663
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3652807
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

D 13-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Elin FløLillomarka OL177513
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb142796
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Ingvild HøydalNydalens SK176096
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK212529
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Pernille KatlaFossum IF191341
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Martha Nesheim KøberNydalens SK172673
Marie LilandNydalens SK153847
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving157037
Ea LunøeNydalens SK157156
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Hannah MansNydalens SK157489
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Maren NorderudIL Tyrving217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Oda ScheeleNydalens SK157482
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering212602
Frida SolsrudNydalens SK187089
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Pia Young VikNydalens SK204299
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK197849
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 13-16 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Audun BerganNydalens SK153565
Gaute BerganNydalens SK153564
Arthur BrunborgNittedal OL193682
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering165270
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Simen FritznerNittedal OL205387
Peter GisholtFossum IF198904
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Vemund HeierNydalens SK187139
Anders HorveiRaumar Orientering180240
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Isak JonssonNydalens SK204677
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering412452
Storm KleivaNydalens SK172705
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Felix MoeHeming Orientering
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Sondre RokkeKlubbløs
Marlon RustadBækkelagets SK221481
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Elias StubberudNydalens SK410557
Håkon SturødNydalens SK126672
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Torjus UllernIL Tyrving199342
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Lars Young VikNydalens SK186295
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989

D 17- (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving152506
Marianne BakkenNydalens SK84220
Andrine BenjaminsenLillomarka OL170783
Åse BerganNydalens SK204666
Karen BjergaardNydalens SK180935
Betty Ann BjerkreimIL Tyrving183853
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Maria BrodinFossum IF94472
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Ingrid Eck JoreStokke IL179397
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Elin EkebergIL Tyrving159503
Joanna ErikssonNydalens SK221343
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Astrid FiskumIL Tyrving180302
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving181104
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Åsa FranzenIL Tyrving220728
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Ragnhild HagaRaumar Orientering487822
Line HagmanBækkelagets SK210150
Ida Feiring HaltiaIL Tyrving186181
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving186180
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Julie HjortlandLarvik OK187327
Linn HokholtNTNUI214837
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marion HuberNydalens SK145077
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Marit Wenseth KureNydalens SK157506
Cristina LuisNydalens SK170785
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Oda LægranNydalens SK176200
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Toril NesNydalens SK129752
Stine NjåsteinIL Tyrving160973
Anne M Hausken NordbergNydalens SK201418
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK149001
Hanne NøvikNydalens SK188964
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Marthe RamstadFet OL189734
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering400956
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Synne StrandAsker Skiklubb215533
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Yvonne SvendsenIL Tyrving211271
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Ida TangenNydalens SK487970
Arianna TauferNydalens SK483534
Ida TiltnesIL Tyrving159511
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Elise UllernIL Tyrving199343
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Siri UlvestadNydalens SK206420
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836
Marit ValaOppsal Orientering97110
Guro VassendFossum IF160719
Tonje VassendFossum IF191267
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Hedda VonenLillomarka OL193107
Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving199336
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Monica WigemyrOddersjaa SSK78518
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb207593
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 17- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Erik AnderssonJärla Orientering73763
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Stian BergersenIL Tyrving68522
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Marcus Faruga KarldénKvillebyns SK
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Markus GladNydalens SK220766
Øyvind GløersenNydalens SK172114
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Håvard HagaNydalens SK196740
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL200351
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL94455
Martin JohanssonIL Tyrving199335
Elias JonssonNydalens SK203274
Sverre Waaler KaasNydalens SK80133
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering151232
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving199497
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Donatas KontautasOK Moss169814
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Lukas LilandNydalens SK202201
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Sam LunøeNydalens SK177010
Robert MerlLillomarka OL
Oscar MoeHeming Orientering
Thomas NipenNydalens SK197815
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Joar OldernesLillomarka OL411075
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Mathias OlsenLarvik OK470726
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
John Eivind PresterudFet OL193623
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Sindre RønningFossum IF221215
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Halvor SaunesNydalens SK195811
Riccardo ScaletLillomarka OL11060
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Matthew SpeakeLillomarka OL204099
Ove SætraHadeland OL129737
Jostein TandbergNydalens SK172203
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Trygve TømtaRaumar Orientering89498
Andreas VaageBækkelagets SK158015
Anders VisterNydalens SK209926
Tarjei VollsetHeming Orientering200551
Per WiréhnAsker Skiklubb192186
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Magnus WølnebergIL Tyrving193113
Magnus ZachariasenOppsal Orientering60555

D 40- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Solveig BerganNydalens SK180326
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Heidi BjordalOppsal Orientering89470
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringIL Tyrving186189
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Linda FredhMåren OK184147
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Thine Wilkens JernbergNydalens SK211641
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Sølvi MartiniAsker Skiklubb153589
Aase MestadKlubbløs221349
Janne MoeHeming Orientering
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF128428
Trine OldernesLillomarka OL168298
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Anne RusteLillomarka OL197515
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering413225
Ida Margrethe UllernIL Tyrving211369
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb157991
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

H 40- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Audun BjerknesMåren OK212105
Vegard BroxIL Tyrving206906
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering157500
Anders FlågenHeming Orientering411539
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Kyrre GranFet OL180192
Svein GranerudAsker Skiklubb222211
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Inge GunnesIL Tyrving150405
Robert HafsrødOppsal Orientering205551
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Ove HildrumLillomarka OL181295
Geir HoffIL Tyrving161007
Torstein HoleNydalens SK197809
Christian JomaasFossum IF191345
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Haakon KnudsenOppsal Orientering71598
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Ola LestebergKongsberg OL211224
Jørn LimiOppsal Orientering175990
Trond LundIL Tyrving402940
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Peder NatvigIL Koll79120
Svein NygårdLillomarka OL206303
Øystein RappRaumar Orientering124868
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Tor RingstadHedrum OL172259
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Jon SolsrudKlubbløs96361
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Henrik VaageBækkelagets SK210909
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827

D 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK96505
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Berit BergeIL Tyrving200025
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Åse BrødholtIndre Østfold OK145136
Anne DahlNydalens SK192454
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Ida EngenRaumar Orientering198690
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Christine GjermoØstmarka OK146325
Else GrandalIL Tyrving180139
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Mette HallénNydalens SK200574
Lena HammerVestre Akers SK170814
Linda HanssenØstmarka OK203515
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Helle HundseidIL Tyrving199498
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Anne MadslienNydalens SK221511
Kari MadslienNydalens SK201959
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Anne MyhrNydalens SK144981
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
Anne Kristine NorderudIL Tyrving186086
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering194896
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Jartrud SteinsliØstmarka OK154264
Helena StubberudNydalens SK409045
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Alix Young VikNydalens SK89481
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

H 50- (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Truls AngellLillomarka OL181043
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL146576
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Hallvard BergIL Tyrving203634
Magne BrændenLillomarka OL83067
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Håvard ChristiansenKlubbløs412940
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving117717
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL170776
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving205395
Christian GrotnesIL Tyrving211267
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Pål Woldstad HanssenEiker OL158121
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Sören JonssonNydalens SK224523
Frode KamsvågIL Tyrving199499
Morten KarlsenMåren OK400006
Hallvard KorenOK Moss84741
Are KristiansenIL Tyrving186247
Harald KvisliNotodden OL207900
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Einar LunøeNydalens SK177011
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Johan MattssonLillomarka OL80512
Stein MellaOppsal Orientering204225
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Thor NorderudIL Tyrving188842
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Børge PedersenNydalens SK194140
Don SkantzeIL Tyrving186156
Per StedjeØstmarka OK152478
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Thor VollsetHeming Orientering216665
Ottar WiklundNydalens SK190668
Bjørn WilladssenHeming Orientering142778
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv HaugliHeming Orientering222567
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

H 60- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF175845
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF186023
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Einar JensenNydalens SK200777
Johan Toverud JensenNydalens SK79905
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Stein KlyveOK Moss64749
Helge LyeIL Tyrving219198
Terje MalmHamar OK206901
Erik MoeHeming Orientering
Stein MyhreNydalens SK180690
Bård NatvigNittedal OL217340
Olav NipenIL Tyrving197973
Petter NæssOppsal Orientering189041
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Per OsenVestre Akers SK197509
Jan SveenRaumar Orientering172937
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Nils-Petter WiikDriv IL199657

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Inger SkaugOppsal Orientering191388

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tor DrageHaugerud IF157981
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Per FosserIndre Østfold OK208714
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Einar HemLillomarka OL201160
Jørgen HolmboeIL Tyrving155920
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell RøkkeIL Tyrving159532
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iT190637

D Rekrutt (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795

H Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SK204533
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Aksel Nissen HellerudIL Koll189005
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK212304
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Oscar JohansenBækkelagets SK225246
Leon KnudsenOppsal Orientering119628
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Eirik RokkeKlubbløs
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Birk Eidelbrekt WoldOppsal Orientering212534
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

Annonser

IOF Eventor