Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 6 vår

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 6 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 21 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

N-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Regine RøiselandØstmarka OK
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Jonas Kortner VogtØstmarka OK216981
Ada von SimsonØstmarka OK

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

D11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046
Sigrid NermoenØstmarka OK212419

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617
Andreas SandernesØstmarka OK212449

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde HolenØstmarka OK203517

H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619
Jostein NermoenØstmarka OK214364
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Magnus JystadØstmarka OK212531
John OtterleiØstmarka OK179410

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OK212503

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510

B-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Mariann HaugeFFI BIL126562
Katrine HolenØstmarka OK220802
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Ping OuyangØstmarka OK181679
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502

A-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Sara Angell BakkeLillomarka OL197962

A-Lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matthew SpeakeLillomarka OL204099

D17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda HanssenØstmarka OK203515
Heidi VogtØstmarka OK68166

D45 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid HernesØstmarka OK156917
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973

H17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OK205393
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Trond KortnerØstmarka OK181802

H45 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Per StedjeØstmarka OK221260

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Dag HauglandØstmarka OK224500
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098

H65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Jacob HygenFreidig202121

Annonser

IOF Eventor