Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 3 vår

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 3 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

N-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren WinsvoldØstmarka OK212502

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas SandernesØstmarka OK212449

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid NermoenØstmarka OK212419

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde HolenØstmarka OK203517

H13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Henrik GudimØstmarka OK212620
Martin JystadØstmarka OK212619
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus JystadØstmarka OK212531
Henrik LinløkkenØstmarka OK187062
Bendik MjøsterØstmarka OK188975
John OtterleiØstmarka OK179410

H15-20A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Andreas RambergØstmarka OK207518

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid HernesØstmarka OK156917
Line Aas MjøsterØstmarka OK187189
Trine Annette NomelandØstmarka OK
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510
Tor SimonsenOK Øst203006

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Katrine HolenØstmarka OK220802
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Geir LinløkkenØstmarka OK212543
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250

A-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL181043
Linda HanssenØstmarka OK203515
Dag HauglandØstmarka OK224500
Inge RambergØstmarka OK172946

A-Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Erik NæssØstmarka OK227720
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Per StedjeØstmarka OK221260
Rune TeiglandØstmarka OK97860

Annonser

IOF Eventor